Můj kousek štěstí

Stará láska odešla na věčnost

Seznam dávných milenců Gottovy dcery možná není konečný.

Kvítko z čertovy zahrádky anebo chcete-li, pěkné číslo. Taková byla Dominika Gottová (48) už během dospívání.

A vzpomínky na dobu her a malin nezralých, jak praví klasik, se jí vrátily právě nyní, kdy navždy odešel její dávný milenec, bubeník Jan Žižka (†67).

Muzikant, který čtvrt století působil v kapele Karla Gotta (†80) a byl rovněž členem hudebního doprovodu Heleny Vondráčkové (74), marně bojoval se zrádným covidem. Před dávnými časy měl s Dominikou povážlivé „techtle mechtle“.

Tátův bubeník

Tatínkova atraktivního bubeníka, miláčka žen, si čilá Dominika těžko mohla nevšimnout. Když se seznámili, bylo jí patnáct, sotva odrostla holčičím střevíčkům. Táta Gott radostí zrovna neskákal, ale jako džentlmen ze staré školy přivíral oči.

Občas to nebylo nic platné, neboť zamilovaná dvojice se láskou nijak netajila. „Nejsem na to pyšný,“ tvrdil po letech bubeník. „Dominika někde zveřejnila, že jsem ji vozil do školy.

To tedy pravda není, to by vypadalo, že jsme spolu spali u nás doma,“ poznamenal umělec a dodal, že něco takového by tehdejší manželce nikdy neudělal.

Hlučná noc

Vzpomínky na dobu, kdy si byli s Mistrovou dcerou blízcí, nevybledly. Ta následující je velice choulostivá: „Jednou mi Karel ráno řekl, že jsme byli s Dominikou moc hluční a že nemohl spát. Nebylo mi to úplně příjemné.“

Mistr byl ostatně na horké chvíle, které mu kapela připravovala, zvyklý. Mimo jiné mu bez dovolení vypili deset luxusních lahví.

Bývaly to veselé doby, nicméně kolegové i přátelé Jana Žižky se musejí se svým kamarádem rozloučit. Skončil v nemocnici, byl uveden do umělého spánku, ale snaha lékařů byla marná.

V zákulisí

Smutná je i Dominika a dává to najevo. „Dnes jsem slyšela, že už je Honzovi lépe,“ zaradovala se před časem, což překvapilo umělcovu choť Olivii Žižkovou (46), která se divila, kde Mistrova dcera k té informaci přišla.

Následně vybídla fanoušky, aby věřili pouze těm zprávám, které zveřejní ona. Jak se zdá, stará láska nerezaví. Dominika si na bubeníka vzpomněla a všechno se jí vybavilo.

„Líbil se mi jako chlap, byl zábavný, výřečný a měl výrazný nos,“ uvedla v knize Můj táta Karel. „Hned na další akci jsme skončili v zákulisí, kde jsme měli první sex.“ Jo, to byly časy!

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden