Staré křivdy jim komplikují život?

Stará známá pravda je, že čas dokáže rány zahojit. To si ještě před nějakým časem myslela i sama Dana Batulková (62). Manželství s Davidem Prachařem (62) bylo dlouho ideální, nakonec ale skončilo naprostým fiaskem.

Tehdy se herec zamiloval do manželčiny kolegyně a opustil svou rodinu. Danina bolest byla tak velká, že s bývalým manželem nebyla schopná prohodit ani slovo. Přesto věřila, že jednoho dne se mu bude moci zase zpříma podívat do očí.

A to se také stalo. Společně stanuli před kamerami ve Slunečné a vypadalo to, že všechno zlé už je nadobro zapomenuto. Jenže nedávno se do sebe měli bývalí manželé poněkud pustit, a to i před zraky kolegů!

Byl to šok!

Když se zhruba před rokem a půl začal seriál točit, Batulková se nemohla natáčecích dnů dočkat. Potom ale přišla zpráva, která její nadšení okamžitě změnila.

Zjistila totiž, že bude točit právě se svým exmanželem Davidem, se kterým bude v seriálu spojována. „Pane bože, kam až to může zajít?“ tak zprvu herečka zareagovala. ,,Je to strašné, jsem zvědavá, co bude,“ pokračovala.

Stali se přáteli?

Jenže po nějaké době přišli oba na to, že se spolu dokážou bavit i bez zášti, a nejspíš tak zakopali válečnou sekeru a nakonec se z nich stali dobří přátelé. Bohužel, ve skutečnosti tomu tak být nemá.

Na kamerách to možná vypadá, že mezi nimi není žádná nenávist, za nimi je ale všechno úplně jinak. Podle jejich kolegů spolu mluví, jen když opravdu musejí. Dokonce se údajně skoro nepozdraví. Je to mezi nimi skutečně pořád tak vážné?

Kdo ale komu nemůže dodnes odpustit? Vždy se zdálo, že je to právě Dana, která na tom byla bitá jako pes, po nějaké době se ale začalo ukazovat, že všechno možná bylo úplně jinak. Herečka totiž měla být Davidovi nevěrná jako první, což potvrdilo i několik lidí z jejich okolí.

Ona si ale pořád stojí za tím, že se Prachař zakoukal do její kolegyně Lindy Rybové (45). Celou pravdu se už možná nikdy nedozvíme, jedno je ale jisté. Jejich problémy se začínají opět stupňovat a už to začíná zasahovat nelibě i do jejich práce. V šatně si prý mají vyřizovat staré účty a všechny činy si vyčítat.

Pohádala se s kamarádkou

Podle našich informací se po jednom z incidentů měla pohádat i se svou nejlepší kamarádkou Terezou Brodskou (52), i když v podstatě o nic nešlo, Brodskou měl Batulkové výstup velice ranit. Kam až to kvůli staré křivdě zajde? Rozhádá se kvůli nim celý štáb?

reklama
reklama

Komentáře