Stašová přiznala nového milence!

Herečka se nezdá! Jestli jste si mysleli, že Simona Stašová (62) ve svém věku dvaašedesáti let už si chce užívat jen klidu a okopávání zahrádky a milostné avantýry dávno pustila z hledáčku, pak jste se mýlili.

Sama herečka přiznala, že jako žena rozhodně není zanedbávána. Naopak, podle všeho prožívá doslova velký třesk.

Svou lásku si chrání

Stašovou by od dalšího navazování partnerských románků mohl odradit fakt, že má za sebou několik nevydařených vztahů. Na muže však rozhodně nezanevřela a zkouší štěstí dál. Najde toho pravého? Možná se tak konečně stalo! Herečka je prý zamilovaná až po uši.

"Vedle sebe mužskou oporu mám," přiznala s opatrností a v jejích očích byly vidět jiskřičky štěstí. Kdo je jejím vyvoleným však nechce prozradit. "Víc o tom hovořit nechci. Svěřovat se v mých letech o pozdní lásce mně přijde směšné.

Navíc si myslím, že to moje divačky ani nezajímá," snaží se vyvléci ze zvídavých otázek. Pochopitelně, ženy bývají v začátích nadějného vztahu s velkými slovy zdrženlivé. Někdy je lépe o lásce příliš nemluvit, tak snadno lze štěstí zakřiknout.

Na druhou stranu ale zřejmě nejde jen o bezvýznamnou přechodnou záležitost. To by si herečka nejspíš nechala úplně pro sebe. Není pochyb o tom, že v jejím srdci plane vášeň. Alespoň partnerská láska teď vyvažuje v životě Stašové trable, které má s nemocným tatínkem.

Štěstí střídají starosti

Kvůli svému otci Břetislavu Stašovi (89), který v loňském roce zkolaboval a bojoval o holý život, se přestěhovala z Ostravy do Prahy. Pořídila mu byt v blízkosti svého bydliště a pravidelně za ním dochází.

"Máme to odsebe sedm minut a minimálně třikrát týdně za ním chodím," svěřila se herečka. Je dost možné, že právě i milý Stašové sídlí v metropoli, a tak i jemu může být herečka stále nablízku a zpátky do Ostravy ani v nejmenším nepospíchá.

Častěji se tak může vidět také se svou matkou, Jiřinou Bohdalovou (86), ta má vilu kousek za Prahou a i ona chodí svého bývalého manžela navštěvovat.

reklama
reklama

Komentáře