Šťastná nevěsta dostala od ženicha briliantový prsten

Janda si své pozdní otcovství užívá a je vděčný za svou velkou rodinu. Rozhodně si tak nemůže stěžovat na to, že by se třeba cítil sám.

Nikdo nemohl tušit, že skvělý hudebník PETR JANDA (78) najde tu pravou až napotřetí, a to ještě po šedesátce. Když se tak stalo, Petr pochopil, že má vedle sebe lásku svého života.

Známý rocker Petr Janda (78) byl v minulosti pověstný nejen tím, že je hlavní tváří skupiny Olympic, ale také milostnými avantýrami. Ačkoli byl ženatý s manželkou Janou (†45), nedokázal si nic odepřít.

Uvažoval o sebevraždě

Janda byl známý svůdník a po jeho boku se rychle střídaly krásné ženy. Jeho slabostí byly hlavně manekýny, ke kterým patřila i Kateřina Marková (54), později Kornová. Do té se prý Janda zbláznil tak, že když se s ním rozešla, uvažoval dokonce i o sebevraždě.

Je jasné, že Petrovy věčné zálety nemohly uniknout jeho půvabné manželce. Není divu, že chtěla známého hudebníka opustit. „Měla napsanou žádost o rozvod a mně to bylo fuk,“ prozradil kdysi v rozhovoru pro jeden časopis Janda. 

Je s podivem, že se manželům podařilo krizi utajit před synem Petrem (†33) a dcerou Martou (47), které spolu měli. Jak později Marta sdělila novinářům, až do

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře