Šťastné manželství po jeho boku měla vepsané v osudu

Kvůli osudovému muži svého života se neváhala rozvést ani přerušit kariéru. Stál jí za dlouhé roky čekání

Láska, kterou by jim mohl každý závidět. Taková mezi nimi panuje už téměř třicet let a dělá z nich jeden z nejpevnějších párů našeho showbyznysu. 

Hana Zagorová (75) a Štefan Margita (65) působí dojmem, že jeden vedle druhého žijí odjakživa.Tak tomu ale zdaleka není. Ač by to málokdo hádal, dvojice má mezi sebou desetiletý věkový rozdíl.

„Chodil na moje koncerty a ještě neměl občanku,“ směje se dnes Zagorová, která v době Štefanova mládí měla již slibně nastartovanou kariéru. Tehdy by ani jeden z nich nehádal, že jednou budou pár. Na společný vztah si museli dlouho počkat a dnes oba shodně prohlašují, že to stálo za to.

Hanička písnička

Hana pochází z Petřkovic u Ostravy, kde měla dle svých slov krásné dětství, které by přála každému dítěti. Chodila do dramatického kroužku, právě tady začala její láska k divadlu. Na gymnáziu se zúčastnila soutěže Hledáme nové talenty, kde

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden