Moje šťastná hvězda
Stěhování do Španělska?
Stěhování do Španělska?
Cest do zahraničí s věkem ubylo, vztah jim už neklape tak jako dřív.

Mají za sebou nejhorší období v životě a ještě není konec. HANA ZAGOROVÁ (74) a ŠTEFAN MARGITA (64) se proto rozhodli jednat.

Jak je všem dobře známo, před pár týdny Štefan Margita (64) oznámil, že společně se svou ženou Hanou Zagorovou (74) mají koronavirus. Zpěvačka navíc skončila v nemocnici.

Všichni jejich fanoušci byli v šoku, ještě víc je ale vyvedly z míry spekulace, které se vyrojily kolem jejich budoucího bydliště. Není tajemstvím, že oba moc rádi jezdí do svého dovolenkového sídla ve slunném Španělsku.

Tam se ale už řadu měsíců nepodívali kvůli koronavirové pandemii. Nyní ale údajně vymysleli plán, že až se uzdraví, přestěhují se na rok právě do Malagy, kde by zůstali alespoň do příštího podzimu. Podle všeho se tam budou cítit bezpečněji než tady.

Manželé se zde podle všeho necítí vůbec bezpečně

A nejsou rozhodně sami. Oblíbená moderátorka Lucie Borhyová (42), která také do Španělska ráda jezdí na dovolenou, se má nyní bát ubytovávat v hotelech a cizích apartmánech.

Oba umělci, kteří ji mají skoro jako vlastní dceru, jí tak zřejmě chtějí poskytnout své letní sídlo, kde by mohla trávit se svými malými dětmi čas. Problém je ale v tom, že se momentálně bojí i létat. Kromě toho se také strachuje, že by v zahraničí mohla uvíznout a nemohla se vrátit do práce.

Přesto podle všeho tihle tři mají do budoucna hodně společných plánů, a pokud Margitovi se Zagorovou vyjde právě ten týkající se stěhování, se ukáže v nadcházejících měsících. Nyní jim všichni přejí hlavně to, aby je koronavirus nepoznamenal nadosmrti, což se snad nestane. Přejeme hodně sil.

Související články
Herečka Jana Bernášková (43) ze seriálu ZOO se rozhodla, že své dceři Justýně splní k dosažení plnoletosti její velký sen a vezme ji do New Yorku. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby nepřibalila ještě bývalého muže Davida Drábka (54)! A současného manžela Rudolfa Merknera (51) nechala klidně doma. Že by došlo za velkou louží k velkolepému návratu? Zatímco […]
Do Karlových Varů dorazili letos také manželé Brzobohatí, kteří byli jako hrdličky! Daniela (45) s Ondřejem (41) neváhali a zatančili si hned první den uprostřed kolonády, kde nechyběly zamilované pohledy a vášnivé doteky. Dělá Ondřej Brzobohatý vše proto, aby si manželku udržel i bez dítěte? Po tom prý Daniela Brzobohatá touží z celého srdce, a proč manžel otálí, je zahaleno tajemstvím. […]
Není žádné tajemství, že herečka ze seriálu Ženatý se závazky Christina Applegate (52) svádí nerovný souboj s roztroušenou sklerózou. Nyní se ale navíc ukázalo, že vážné zdravotní problémy má i její dcera Sadie (13). Trápí ji syndrom posturální ortostatické tachykardie, který je bohužel také nevyléčitelný. Nemoc způsobuje extrémní zúžení cév dolní části těla a ruku […]
Zdálo se, že je po dlouhé době konečně šťastná. Herečka ze seriálu Jedna rodina rozdávala úsměvy na všechny strany a spekulovalo se tedy o tom, zda náhodou neskrývá nového partnera. Pokud to tak bylo, tak už to nejspíš neplatí. Markéta Plánková (46) je podle všeho zase sama, údajný románek s tajemným ctitelem, se asi rozplynul jako pára […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz