Štěstí do života Venduly Pizingerové vstoupilo až po krutých tragédiích!

„V životě už konečně nastal čas na změny. Josef se zasloužil o to, že díkybohu dokážu už nežít z minulosti. Je to konečně chlap, na kterého se můžu spolehnout.“

Potkaly jí věci, které by v životě nikdo nechtěl prožít. Smrt malé dcerky, sebevražda manžela. Vendula Pizingerová (48) se ale nenechala životem zatlačit do kouta a svoje štěstí si nakonec vybojovala po boku mladšího partnera.

Ačkoliv ji známe jako Vendulu, v rodném listu má zapsáno jiné křestní jméno: Václava. A rodné příjmení znělo Horová. Veřejnost ji ale poznala až jako Vendulu Svobodovou, výrazně mladší partnerku slavného hudebního skladatele Karla Svobody (+68).

Rozdíl 34 let nebyl problém

Vendula vyrůstala jako jedináček. Otec byl vojákem z povolání a kázeň vyžadoval i doma. Snem dospívající dívky bylo vystudovat práva. Po maturitě se proto přihlásila na vysokou školu, tam se ale nedostala. Nezbývalo než se zapojit do pracovního procesu. Jejím druhým zaměstnáním byla sekretářka.

Tahle práce se jí stala osudnou a naprosto změnila směřování Vendulina života. Právě při ní se totiž poprvé osobně setkala s Karlem Svobodou. První kontakt proběhl ovšem ve znamení trapasu. Vendula polila Karla kávou.

Ten to vzal ale sportovně. Nerozčiloval se, naopak mezi věkově vzdáleným párem přeskočila jiskra. Hudebníkovi bylo o 34 roků více a stále v sobě držel

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře