Štěstí v lásce se bohužel nedočkal

Miloval relaxaci ve vířivce. To se mu však stalo osudným.

Odchod MATTHEWA PERRYHO (†54) přišel jako blesk z čistého nebe. Zpráva je o to smutnější, že se mu v posledních letech konečně podařilo zvítězit nad svými démony a byl šťastný.

Představitel věčně ironického, a přitom citlivého Chandlera ze seriálu Přátelé Matthew Perry (†54) se v mládí nemohl rozhodnout, jestli se bude věnovat tenisu nebo herectví jako jeho otec. Ten nebyl ze synovy touhy jít v jeho stopách zrovna nadšený, ale udělal s Perrym gentlemanskou dohodu. Jestli se mu do roka nepodaří prosadit, půjde studovat univerzitu. 

Sázka s otcem

Matthew ale hned po maturitě dostal svou první seriálovou roli a brzy následovaly další. Nebylo to ale přesně to, co od své kariéry očekával, takže se rozhodl sám napsat scénář. Byl o

Zbývá vám 63% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden