Štěstí v práci, prohry v lásce

Renée neumí žít s muži

Roztomilá Texasanka vyrostla v malém městě, lidé tu znali herce jen z televize. Ale Renée se narodila pro úspěch.

Na svět přišla v Texasu v rodině, kde se o herectví nikomu ani nesnilo. Otec byl švýcarský inženýr, matka norská porodní asistentka. Usadili se v městečku Katy a zde se jim narodili Andrew (54) a Renée. Tady se žilo v poklidném venkovském stylu.

Masakr v Texasu

„Jistěže cítím texaské kořeny, Texas považuji dodnes za svůj domov, mám v něm ještě rodinu, příbuzné. Nelze popřít, že jsem dítě Evropanů. Vlastně díky rodičům jsem si mohla plnit americký sen,“ prohlásila herečka. Městečko Katy holčičím snům příliš nepřálo, jenže světlovlasá dívenka se vymkla, od velikonočního králíčka si pokaždé přála blok a tužky.

Toužila stát se spisovatelkou. Na univerzitě v Austinu studovala angličtinu, ale také rozhlas, televizi a film. Jenomže ze všeho nejvíc jí učaroval dramatický kroužek. Tady pochopila, čím

Zbývá vám 78% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden