Stěžuje si na agresivního partnera?

Vedle statného a movitého přítele EVA PERKAUSOVÁ (26) působí jako křehká princezna, která si žije v opravdové pohádce. Skutečnost je ale asi jiná.

V posledních měsících se jí daří, na co sáhne. Jenže nic netrvá věčně. Eva Perkausová (26), jak se stále častěji říká, tají své soukromé problémy, které se týkají nejen jejího současného partnera.

Nedávno spolu strávili romantickou dovolenou na Maledivách, kterou si nuceně prodloužili kvůli koronaviru. Ačkoli navenek září jako sluníčko, v reálném životě až tak veselá prý zdaleka není.

Eva je živým důkazem toho, že krása a úspěch k životnímu štěstí občas nestačí. Co Perkausovou nejvíc trápí? Hlavně rodinné vztahy a nenávist, kterou jí častují lidé, kteří jí závidějí.

Vybrala si špatně?

V létě roku 2019 konečně přiznala přítele. Všichni do té doby spekulovali, kdo je jejím milencem. Kolem ní se pohybovaly desítky mužů, kteří dělali všechno pro to, aby si jich oblíbená moderátorka všimla. Marně.

Perkausová rozhodně není žádná ledová královna, ale všechny pokusy o flirtování nebo pozvání na rande taktně přehlížela. Se svým panem

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře