Stojí za partnerskou krizí peníze?

Místo plánované veselky přišel drsný rozchod? Co všechno mohlo rozdělit hvězdnou dvojici?

O herečce Janě Strykové (42) je známo, že si své soukromí hlídá, ale přece jen občas něco vyplave na povrch. Třeba to, že jí vztah s partnerem Matějem Matuškou (41) moc neklape. Že by hvězdné dvojici odzvonilo?

V současné době Jana Stryková (42) září ve Slunečné jako drbna Petra Slaninová. Přestože si diváci život na statku oblíbili, tento seriál nepatří mezi ty nekonečné a děj točící se kolem rodiny Popelkových míří do finále. Což pro Strykovou znamená, že přijde o dobře placený kšeft. Pravdou je, že učinkováním ve Slunečné se mnoho herců předvedlo a ti, kteří se osvědčili, budou údajně pokračovat v navazujícím seriálu Zoologická.

Podle dobře informovaného zdroje Jana mezi ty šťastlivce nepatří, a to ji pěkně štve. Není divu, že má noční můry z toho, co bude, až se tenčící se úspory úplně vyčerpají.

Její partner a vnuk Waldemara Matušky (†76) Matěj Matuška (41) si jako zvukař v době pandemie zřejmě

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden