Můj kousek štěstí

Strach o miminko a další rozchod?

Hvězda ZOO Denisa Pfauserová zbytečně riskuje.

Herečka ze seriálu ZOO je těhotná, přesto stále velmi akční. Málem se jí to ale vymstilo při výstupu na Sněžku. Denisa Pfauserová (34) uklouzla a spadla.

A když se k tomu přidala ještě žaludeční viróza, strach o miminko musel být obrovský. Okamžitě se ale vyrojily spekulace, zda mezi ní a jejím přítelem Martinem Kučerou, který se živí marketingem, není něco v nepořádku. I když mají oba rádi adrenalin, jaký partner by své těhotné lásce dovolil, aby se trmácela na nejvyšší horu České republiky?

S partnerem Martinem randí zhruba rok a už spolu čekají dítě, není to nebezpečná rychlost?

Akční žena

Podle mnohých jí měl takový nápad spíše rozmluvit. Možná, že se o to pokoušel, ale svéhlavá partnerka si stejně prosadila svou. Pfauserová je žena činu.

S bývalým manželem Janem Hrdinou (38) se rozešla pouhé čtyři měsíce od svatby, kde si ještě vyznávali horoucí lásku. Rozchod prý přišel proto, že zjistila, že ji novomanžel brzdí. Pfauserová přiznává, že má toulavé boty.

Úplně sama se třeba vydala na pouť do Santiaga de Compostella. Co si usmyslí, to si prosadí. Nebylo by divu, kdyby jí přestával stačit i současný partner.

Kdo ji zkrotí?

Bylo by ale vhodné se s ním rozcházet, když spolu čekají miminko? Herečka by si možná měla uvědomit, že na všechno sama stačit nemusí. S Kučerou si sice na sociální sítě neustále píší zamilované příspěvky, s jejím stylem života by se ale nikdo nemohl divit, kdyby to jednoho dne ukončila, protože si najde jinou „zábavu“.

Těžko říct, jestli ji vůbec někdo „zkrotí“. Být svobodná a svým způsobem volná je jistě fajn. Ale moc to nesvědčí rodinnému životu a vztahům jako takovým.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden