Strach ze střídavé péče

Lucie Borhyová (37)

Krásná moderátorka televizních novin na Nově Lucie Borhyová (37) má zase o starost víc. Její bývalý přítel Michal Hrdlička (27) jí totiž znovu žene před soud kvůli jejich společné dceři Lindě. Chce jí do střídavé péče.

Lucie Borhyová (37) má znovu oči pro pláč! Když už se konečně zdálo, že tvář hlavních televizních novin v zemi bude mít klid a se svými dvěma dětmi Lucasem (7) a Lindou (2) bude moct v klidu užívat letní dovolené, přišla nyní další rána. Expartner Borhyové a otec jejich společné dcerky Lindy, o deset let mladší televizní sporťák Michal Hrdlička (27), se kterým se blonďatá moderátorka rozešla už loni, totiž žádá další soud. Svou jedinou dceru Lindu, kterou miluje a opravdu se o ní ve svěřeném čase dobře stará, chce nyní do střídavé péče. Zoufalá Borhyová už podobné soudní tahanice zažila při rozchodu se svým předešlým partnerem, otcem staršího syna Lucase Nicem Papadakisem (37), a začíná proto propadat panice. Soudy s řeckým podnikatelem nakonec dopadly dobře, přesto má Borhyová nyní další oprávněný strach o svou maličkou dcerku. „ Bojí se, že bude chtít Michal Lindu taky do střídavé péče,“ svěřil se už po rozchodu s Hrdličkou zdroj z moderátorčina okolí. A jeho slova se nyní bohužel naplnila.

Proč si vybírá podobné partnery?

"Chci se pokusit, abych měl Lindu s Luckou ve střídavé péči. Ona je to jediné, na čem mi záleží," prohlásil jen krátce po svém alkoholovém extempore na mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech moderátor Hrdlička. Mnozí si však mysleli, že snad ještě ani nevystřízlivěl, jen několik hodin předtím totiž řádil na lázeňské kolonádě jako černá ruka a jako vzorný otec přitom rozhodně nevypadal. Když je však sportovní moderátor z Novy střízlivý, o své dítě se postarat umí. A navíc pochází z dobré rodiny, která má nejen dostatek financí, ale i svých kontaktů. Maminka malé Lindy tak nyní čeká, co se bude dít a zřejmě si láme hlavu nad tím, proč musí nyní zažívat podobné situace jako před třemi lety se svým bývalým přítelem Papadakisem. Když byla tehdy Borhyová těhotná a právě s novým kolegou z televize zažívala velké milostné vzplanutí, plánovala svatbu a rodinu, otec jejího prvního syna Lucase zřejmě její štěstí neunesl a začal dělat problémy. „ Dlouho všechno fungovalo tak, jak jsme se dohodli. Ale od té doby, co vešlo ve známost, že mám nového partnera, se něco změnilo,“ říkala tehdy Borhyová. S Papadakisem se nakonec dohodla a syna Lucase, snad i proto, že začal před rokem chodit do školy, zatím ve své péči má. Co bude nyní s maličkou Lindou?

Hrdlička bojuje o Lindu

Borhyová má o ní oprávněný strach. Vždyť její otec si jí teď hodlá „půjčovat“ každý lichý týden! Každý sudý týden pak zřejmě hodlá trávit se skleničkou na baru, stejně jako tomu bylo na nedávném filmovém festivalu, kde se opravdu „vyznamenal“ a poté si i sám posypal hlavu popelem. „Rozhodně jsem se hodně zamyslel nad tím, co si můžu a nemůžu coby partner milovaného člověka dovolit na veřejnosti,“ zveřejnil sporťák nejen na adresu své současné přítelkyně Plíškové, která Borhyovou nahradila. Hrdlička ale mění rozhodnutí možná častěji než ponožky a stejně tak, jako se dnes omlouvá ze své chování Plíškové, může se za pár týdnů omlouvat Borhyové. Zřejmě má ve svém soukromém životě velké problémy a uvědomil si, co všechno kvůli vlastní hlouposti a mladické nerozvážnosti ztrácí. Nebo chce snad své expartnerce jenom pořádně „zavařit“?

.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden