Stres a hádky kvůli péči o malou Miu

Po komplikacích spojených s těhotenstvím se znovu pustila do svého ex.

Influencerka Agáta Hanychová (37) je v jiném stavu. Se svým partnerem, mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (53), po krátké známosti otěhotněla, a tak se teď těší na prvního společného potomka. Ale ačkoli by Agáta měla být v klidu, řeší jeden průšvih za druhým.

Agátě prý nedá spát, jak se Prachař stará o jejich dceru Miu (5), a své rozhořčení si nenechala pro sebe. Přitom by měla být hlavně v klidu, stresy a hádky jí ani jejímu nenarozenému dítěti rozhodně neprospívají.

Navíc se nechala slyšet, že Jaromír už jí také leze na nervy. Asi by si měla dávat trochu pozor na ústa, aby v případě svého budoucího potomka také nemusela řešit problematickou střídavku.

Bývalý ji ničí

Co se vlastně stalo? Když se Hanychová dozvěděla o snové dovolené, kterou Prachař trávil na souostroví Maledivy se svou novou partnerkou, herečkou Sarou Sandevou (25), popadl ji

Zbývá vám 73% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden