Moje šťastná hvězda

Realita Evy Decastelo. Strhne se mezi nimi boj o děti?

Moderátorka Eva Decastelo (44) si užila krásné chvíle v Ománu se svým novým partnerem, fotografem Tomášem Třeštíkem (44).


Není divu, že měla od moře mnoho nádherných snímků, které potěšily nejedno oko. Jejího stále ještě manžela Reného Decastela (49) ale rozhodně ne. Ostře se vyjádřil k Evinu sporému vystavování, zároveň se záhy ukázal ve společnosti po boku své ragbistky Evy Korniové Jung (42), kterou zase tak často s sebou nebere, a snažil se všechny přesvědčit, že se mají oba báječně.


Ačkoli se snažil působit nadmíru šťastně a úsměvy rozdával na všechny strany, na přihlížející to spíše působilo jako velká hra pro jeho stále ještě manželku.


Třeštík patří mezi fotografy, kteří se do svých objektů umějí zamilovat.

Divadlo pro ostatní?

A potřeba dokázat, že se má také dobře, je podle některých předzvěst počínající války! Manželé se sice dlouho tvářili, že mají vřelé přátelské vztahy a na všem jsou připraveni se domluvit, to se ale možná teď změnilo.

Bude chtít nakonec René Michaela (13)Zuzanku (11) do výhradní péče? V kuloárech se šušká, že je to na pořadu dne a že ta pravá bitva se teprve blíží blíží. Nechme se překvapit.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden