Stromový horoskop

Také ráda objímáte stromy a přijímáte od nich jejich energii? Často míváte potřebu prchat před ruchem města do přírody, kde můžete načerpat nejvíc síly? Je třeba ale obejmout ten správný strom, který se nejlépe hodí právě s vašemu datu zrození. Najděte si proto svůj strom, který vám i může pomoci.

BERAN - Dub

Odolný a statný dub svou vitalitou propůjčuje zrozencům jedinečnou sílu, zvlášť v období jara, kdy se uvolňuje obrovská přírodní energie a lesy po zimě začínají ožívat. Odvaha a vnitřní síla – to jsou znaky člověka zrozeného ve znamení dubu, který neohroženě vystupuje na obranu těch slabších.

BÝK - Jilm

Statný mohutný jilm se svým štíhlým kmenem symbolizuje přitažlivé lidi s výrazným duševním klidem a pohodou. Zrozenci jilmu se dokážou v náročných chvílích dobře ovládat, své emoce a problémy skrývají před okolím. Jsou ctižádostiví a pracovití. Bývají velmi náročnými šéfy, a nestrpí žádné vady a chyby.

BLÍŽENCI - Habr

Jeho zrozenci milují pořádek a řád nedbalost a lajdáctví je dokážou vyvést z míry. Habroví lidé pečlivě dbají o svůj vzhled, rádi vynikají a milují pochvalu. I v lásce chtějí prožít něco neobyčejného. Manželství berou jako závazek, a bývají i věrný. Jsou nedůvěřiví, což zatěžuje jejich vztahy.

RAK - Bříza

Jako je krásná bříza s bělostným kmenem nenáročná na úrodnost a vlhkost půdy, tak i člověk narozený v jejím znamení nevyžaduje v životě mnoho. Největší problémy prožívají břízoví lidé sami se sebou. Hluboce prožívají vnitřní úzkosti a nejistoty, proto potřebují mít vedle sebe přítele moudrého a trpělivého.

LEV - Topol

Mohutný, vysoký a štíhlý topol s krásnou korunou výrazně zdobí krajinu a stárne velmi pomalu. Také zrozenci topolu bývají krásní lidé. Zvláště ženy vynikají výrazným půvabem, že vzbuzují obdiv mužů. Rády se obětují pro druhé a konají dobré skutky. V lásce však často zůstávají zcela osamělé a nepochopené.

PANNA - Vrba

Ve vrbě se spojují dvě zásadní povahy: první je snivá, zádumčivá, druhá zase plná neklidu. Žít se zrozencem vrby není vůbec jednoduché. Jen málokomu se podaří přizpůsobit jejím náročným požadavkům. Bývá rozmarná a někdy si vynucuje pozornost plačtivými až hysterickými projevy.

VÁHY - Ořešák

V krajině urostlý a plodný ořešák rozhodně nemůžete přehlédnout, stejně jako jeho zrozence. Ořešákoví lidé mají svůj osobitý půvab a šarm, jsou velmi sebevědomí a zvyklí spoléhat se sami na sebe. K ostatním bývají nedůvěřivý. S lidmi jednají zdvořile, ovšem své záměry a cíle dokáže uskutečňovat i tvrdým způsobem.

ŠTÍR - Kaštan

Mohutný košatý kaštan s krásnými plody poskytuje blahodárný stín i v největších parnech. Pod jeho korunou najde ochranu každý, kdo ji potřebuje. Zrozenci kaštanu mají velký smysl pro spravedlnost a hájí práva svá i všech slabších a nemocných. Těší je rodinný život, a jsou oddanými partnery.

STŘELEC - Jasan

Podobně jako jasan miluje slunné prostředí, tak i jeho zrozenci proteplují mezilidské vztahy neustále dobrou náladou a milým úsměvem. Když se jim daří, jsou oslňující. Jejich jas, energie a impulsivnost ovlivňují celé okolí. Ztepilý jasan kvete ještě před olistěním. Tak i jasanoví lidé jsou stále veselí.

KOZOROH - Buk

Je statný strom s mohutnou korunou, kvetoucím až mezi čtyřicátým a padesátým rokem života. Podobné je to i s jeho zrozenci. Bukoví lidé začínají pořádně žít a užívat si radostí a potěšení života až od svých čtyřicátých narozenin, v půli života. Jsou úspěšní ve své práci a má-li pevné zázemí, tak i v osobním životě.

VODNÁŘ - Borovice

Voňavá borovice je nejvýraznější z jehličnanů. Její zrozenci mají rádi útulný domov, šperky a rodinné zázemí. Ví, co chce, a snaží se od života získat co nejvíce. Borovicoví lidé jsou tvrdí, houževnatí a odhodlaní. Pokora je jim cizí. Nesnáší toho, kdo se jim protiví, a když věci nevycházejí tak, jak oni chtějí.

RYBY - Lípa

Stejně, jako je lípa silný a nádherný strom, tak i člověk narozený v jeho znamení je plný osobitého šarmu a kouzla. V nitru lipových lidí se však odehrává věčný rozpor mezi drsnou realitou a romantickou iluzí. Touží po pohodlném životě, ale nedokáží se vyrovnat s překážkami na náročné cestě za splněním jejich snu.

reklama
reklama

Komentáře