Stručný horoskop 2023

Co vás čeká v roce 2023?

Říká se, že štěstí přeje připraveným, a právě tak to platí i pro rok 2023. Přináší vám možnost uvést věci do správných kolejí, od stanovení nových cílů až po dokončení těch starých, a pomůže vám vypořádat se i s událostmi, které vás už dlouho tížily.

Beran (21. 3. - 19. 4.)

V  novém roce budete muset překonat překážky, které se budou zdát nepřekonatelné. Vy to ale zvládnete, což vás posílí a přinese to posun na vaší cestě, který jste už nečekala.

Zdraví
Neutíkejte před svými emocemi a konflikty. Mohlo by se vám to odrazit na zdraví. Rada pro vás na rok 2023: Ve vyhrocených chvílích zachovejte klid. Každá bouře jednou pomine.

Láska
Ve vašich vztazích bude vládnout pocit harmonie a zábavy. Nebude to rok, kdy byste měla jen doma sledovat televizi. Pokud hledáte

Zbývá vám 92% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden