Můj kousek štěstí

Studentská láska dvou hereckých es už našla svůj konec

Můj kousek štěstí

Krásná dcera známého mima se zamilovala do vnuka legendárního herce a zrodil se vztah, který navždy propojil dva umělecké rody.

Platili za jeden z nejstabilnějších hereckých párů, kterému to dlouho klapalo profesně i životně. Dvacetileté spokojené manželství však nakonec ukončil nečekaný rozvod a pohádky byl konec.

Už od narození měli Vanda Hybnerová (53) a Saša Rašilov (49) v těle uměleckou krev, kterou by jim mohl závidět jakýkoli začínající herec či herečka. Jak se říká, měli tuto cestičku vyšlapanou už od kolébky.

Oba se totiž narodili a vyrostli v uměleckém prostředí, v rodinách, v nichž figurovaly známé, nejen herecké, osobnosti. Umělecká branže jim nakonec zkřížila cestu a oba svedla dohromady.

Spokojené, krásné manželství Vandě a Sašovi vydrželo dlouhých dvacet let. Potom ale přišla krize, hádky,

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden