Stydí se Žilková za svou dceru?

Dlouho se zdálo, že Veronika Žilková (55) bude stát za svou dcerou Agátou Prachařovou (32) stůj co stůj. Nyní to ale vypadá, že už jí definitivně došla s neponaučitelnou rebelkou trpělivost.

Modelka svými neustálými výstřelky přivádí svou matku totiž k šílenství. Navíc dělá rodině ostudu, a to je něco, co si Žilková ve svém postavení nemůže rozhodně dovolit.

O skandály nestojí

Jakožto manželka ministra obrany, Martina Stropnického (60), musí mít Žilková s rodinou nějaké vystupování. Ovšem to, co se v současné době děje kolem Agáty, jejího manžela Jakuba Prachaře (33) a jejich nenarozeného dítěte, je zřejmě vrcholem všeho, co si Agáta pro svou matku nachystala.

Rodina má ze skandálu doslova z ostudy kabát a to je něco, co potřebují zřejmě ze všeho nejméně. Veronika Žilková měla totiž vždycky dobrou pověst starostlivé mámy, skvělé herečky a oddané manželky. Chování Agáty ji tak významně tenhle obraz narušuje.

Na otázku, zda je na svou dceru naštvaná kvůli aféře s nevěrou a následným těhotenstvím jen rázně odsekla: „Ano, to jsem!“ Házet špínu na ni ale do médií prý rozhodně nebude.

reklama
reklama

Komentáře