Superpotravina jménem zelený ječmen

Schází vám energie a nevíte, jak ji znovu získat? Zkuste zelený ječmen, potravinu, která je mnohými označována jako životabudič, jenž vám může pomoci zbavit se mnoha neduhů.

Má pozitivní vliv na lidský organismus a dokáže očistit tělo od škodlivých látek. Právě schopnost detoxikace je důvod, proč je zelený ječmen čím dál oblíbenější látka.

Jméno nelže

Má výrazně zelenou barvu, která v mnoha lidech asi nebude vzbuzovat příliš velké chutě ho vypít. Po zeleném ječmenu se však bude cítit plni energie. Koupíte jej jako prášek, který je vlastně extrakt vzniklý rozdrcením a vylisováním mladých výhonků ječmene. Následně ho rozmícháte ve vodě a vypijete. Tak to podle návodu budete dělat každý den. Na začátku této ozdravné kúry se může stát, že se budete cítit unavení a můžete mít i bolesti hlavy, zácpu či průjem. To je způsobeno tím, jak se tělo čistí. Po několika dávkách však ucítíte, jak se vaše tělo regeneruje. Zelený ječmen podporuje správné zažívání, díky svým pozitivním účinkům pomáhá snižovat hladinu cholesterolu. Napomáhá i při snížení cukru v krvi a také při srážlivosti krve. Díky svému složení je ideálním pomocníkem pro optimalizaci a udržení zásaditého pH v těle.

Z Ameriky až k nám

Užívání zeleného ječměne je známo už od dvacátých let dvacátého století, z Ameriky se jeho věhlas rozšířil do Evropy. V poslední době zažívá tato potravina neuvěřitelný boom. Ačkoli se zeleným ječmenem člověk nemůže předávkovat, přesto existují určité skupiny lidí, které by měly během jeho užívání být obezřetné. Mezi tyto skupiny patří především těhotné a kojící ženy, lidé s vážným onemocněním trávicího ústrojí, lidé s plicní embolií a s poruchou srážlivosti krve.

reklama
reklama