Moje šťastná hvězda

Svádějí ji muži jen kvůli penězům?

Na lásku se asi ještě necítí připravená. Nebo je v tom snad něco jiného? Manželka české legendy Karla Gotta (†80) Ivana Gottová (44) nemá o nápadníky nouzi, ba naopak.

Po jejím boku by se chtěl objevovat snad každý druhý muž. Ivana je však všechny odmítá a posílá k šípku. Stále drží smutek a hlavní prioritou jsou pro ni její dcery a také provoz firmy Karel Gott Agency. To, že všechny potenciál
ní partnery odmítá, má mít ale ještě jeden důvod.

S láskou bude opatrná

Gottová totiž jen tak někomu nevěří, a když už by ji nějaký muž skutečně očaroval, prošel by drsnou zkouškou. Ivana je sice velmi půvabná, ale to by nemusel být hlavní důvod, proč po ní touží tolik mužů.

Největším lákadlem je pro některé muže to, že byla ženou Karla Gotta a že získala veškeré jeho jmění. Sbalit bohatou vdovu je pro mnoho mužů nejjednodušší způsob, jak se zviditelnit, a navíc se dostat k pohádkovým penězům.

Tím by ale mohli poškodit nejen Ivanu, ale i její dcery, čemuž chce Gottová za každou cenu zabránit. Co se ale stane, když se do někoho skutečně hluboce a bláznivě zamiluje? V tuhle chvíli jí to možná přijde nemožné, ale za pár let by se to přece jen mohlo stát.

Mohl by ji připravit o vše

Jelikož je Ivana v centru mediálního dění, musí si být volbou svého budoucího partnera stoprocentně jistá. Špatný partner by ji totiž mohl připravit o všechno a asi nikdo nepozná podvodníka na první pohled. Ivana je ale prozatím chladná jako led a málokdo zřejmě v jejím srdci

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden