Osudová láska Maciuchové. Sváděl ji recitací vlastnoručně napsaných básní

O druhou manželku se Jiří porval s kolegou. Třetí vyvolenou už ale k oltáři nedostal. Půvabná Hana mu dala košem.

On byl životem otřískaný, dvakrát rozvedený ženáč. Ona pohledná Moravanda, pro kterou bylo manželství svaté. Celý rok se rozcházeli a zase dávali dohromady. Až zjistili, že k sobě patří.

Pokud by existovaly Staré pověsti herecké, patrně byste v nich našli zmínku o milostných avantýrách Jiřího Adamíry (†67). Říkalo se, že postelí vyhlášeného elegána prošly desítky krásných žen.

Nakonec se osudově zamiloval do té, pro kterou bylo slovo „rozvod“ pojmem neznámým. Do okouzlující Hany Maciuchové (†75). A jak se říká v pohádkách, žili spolu šťastně až do smrti.

Podraz na ostýchavého mladíka

Co se žen týče, byl vyhlášený krasavec s vychováním prvorepublikového lva salónů mužem mnoha paradoxů. Jen ty jeho milostné začátky... „Byl jsem dlouho

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden