Můj kousek štěstí

Aneta Krejčíková sváděla zadaného kolegu! Mění muže?

Kráska na lovu?

Hvězda Ulice dává razantně najevo, že jí v osobním životě cosi chybí. Proč by se jinak ve společnosti svlékala a objímala zadaného kolegu? Asi se cítí osamělá.

Je to tady! Potvrzuje se, co se doteď jen opatrně šeptalo. Herečka ze seriálu Ulice, Aneta Krejčíková (31) , zřejmě zoufale hledá lásku, respektive náhradu za dosavadního partnera.

Vnadná blondýnka se na premiéře série Volha objevila výrazně nalíčená a nesmírně svůdná. A pokud je vám to málo, vězte, že radikálně změnila účes. Kaž­dý ví, co u žen jiný účes mnohdy znamená. Nový účes, nový život, říká se.

Spoře oděná

A vše nasvědčuje tomu, že se máma Bena (4) a Toničky (3) právě rozhodla začít nový život. Zda je v něm místo pro otce jejích dětí, fitness trenéra Ondřeje Rančáka (38), je otázkou. Spekuluje se totiž o rozchodu.

Krom výrazného líčení a nového sestřihu vynesla na premiéru elegantní kostýmek, pod který si oblékla jen černou podprsenku, a s postupujícím večerem šlo sako dolů. Přítomní pánové z ní byli paf. Jestli se takhle nechová ve společnosti lovkyně, tak kdo tedy?

Neodolal

Přitulil se k ní i Jiří Dvořák (56), vášnivě se objímali. Herec je zadaný, doma má slovenskou herečku Martinu Zábranskou (28), ale když viděl nádhernou kolegyni, tak zkrátka neodolal. A jistě by nebyl sám, kdo by krásu vnadné blondýnky uměl ocenit.

Na internetu, kam se často fotí jen ve spodním prádle, má řadu ctitelů. A ti teď mají možná šanci. Zatímco odhalenými snímky Aneta na sociálních sítích nešetří, po jejím partnerovi jako by se zem slehla.

Mají spolu sice dvě děti, za ženu si ji ale Rančák nevzal. A pokud jsou dohady o rozchodu pravdivé, tak se tak zjevně ani nestane.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden