Moje šťastná hvězda
Svádí boj se svědomím
Svádí boj se svědomím

Současné situaci se snaží pomoct i zpěvačka Marta Jandová (45).

I k ní se pochopitelně doneslo, že je v České republice nedostatek roušek, které alespoň částečně zabraňují šíření koronaviru. Rozhodla se proto koupit šicí stroj a začala je šít.

Všichni její fanoušci ji za to obdivují a moc jí fandí. Přitom sama Marta se z Itálie vrátila jen těsně před tím, než tam vypukla epidemie. Když se Jandová vracela do Česka, byl v Itálii zatím jen jeden nakažený a ona to zatím brala na lehkou váhu.

Dál se vesele účastnila společenských akcí, fotila se s kolegy a absolvovala i koncert v O2 areně. Ke všemu ještě situaci kolem koronaviru využila ke skvělé reklamě.

Zpěvačka se snaží o nápravu

V Itálii byla totiž s rodinkou vypůjčeným autem, které na svých sociálních sítích skvěle zpropagovala. Mnoho lidí ji za to mělo kritizovat, že má v takových těžkých chvílích ještě pomyšlení na reklamy a na vydělávání peněz.

Šitím roušek si tak chtěla své fanoušky nejspíš udobřit a zatím to vypadá, že nedávná kritika tím upadla v úplné zapomnění.

Související články
Moje šťastná hvězda / 23.7.2024
Není to tak dávno, co se v kuloárech nesly zvěsti o tom, že je manželství Jitky Čvančarové (46) ze seriálu Doktor Martin a jejího muže, tanečníka Petra Čadka (45), v troskách. O svém muži herečka prakticky nemluvila, také zčistajasna změnila účes a ten, kdo ji náhodou někde potkal, tvrdil, že je velice smutná. Teď to ale vypadá, že […]
Můj kousek štěstí / 23.7.2024
Loni skončila v seriálu ZOO, prý se chtěla věnovat rodině. Jenže po prázdninách prý Veronika Freimanová (68) do děje opět zasáhne. Spousta lidí nechápavě kroutí hlavou a tvrdí, že ji to tedy doma přestalo bavit hodně rychle. Dokonce se ozývají hlasy, že manžel Vladimír Bouček (68) musel snad něco provést, jinak by se přece nevracela […]
Začátek taneční soutěže StarDance se nezadržitelně blíží, a herečka Marta Dancingerová (32) ze seriálu Zlatá labuť už se nemůže dočkat! Byla totiž u vytržení, když jí oznámili, že vedle sebe bude mít tanečníka Martina Prágra (29). Ten odjel načerpat síly na tréninky na Bali, kde stráví několik dalších týdnů. Takřka každý den si ale údajně s Martou píší […]
Na jaře přiznala herečka Kristýna Leichtová (38) partnerskou krizi, která ji velmi trápila. S Vojtěchem Štěpánkem (40), hercem a režisérem, vychovávají dvě dcery a bok po boku žijí mnoho let, přesto ke svatbě nedošlo. I to měl být jeden z důvodů, proč už chtěla herečka ze seriálů Zalez do spacáku nebo 1. MISE jejich vztah vzdát. Šanci si navzájem dali […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz