Svádí kolegu ze Slunečné?

Co vše je krásná herečka Barbora Jánová ochotna udělat pro to, aby získala jeho srdce?

Krásu herečky Báry Jánové (31) obdivují tisíce jejích fanoušků. Ona svůj zrak ale dlouho upínala k muži, který slíbil věrnost jiné. Zastaví ji jeho oddací list?

Role v seriálu Slunečná je pro herečku Barboru Jánovou (31) tak trochu splněným snem. V rámci natáčení má totiž hodně blízko k muži, ke kterému chovala vřelé city, přestože je dlouhé roky zadaný. A přestože tvrdí, že se tomu s jejím idolem, hercem Filipem Blažkem (47), nakonec smějí, po place jsou řeči o tom, že by to tak úplně platonické být nemuselo.

Je to láska, nebo vypočítavost?

Bára se netají tím, že Blažek byl jedním z faktorů, které ji nasměrovaly k dnešnímu povolání, když se do něj coby mladá dívka zamilovala. Na tom by ostatně nebylo nic znepokojujícího, kdyby Jánová neměla pověst ženy, která

Zbývá vám 71% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden