Moje šťastná hvězda

Svádí Rybovou charismatický kolega?

Moje šťastná hvězda

Když to na ženu zkusí, většinou uspěje. Právě takové povídačky kolují o herci Stanislavu Majerovi. Bude Linda Rybová další z nich?

Herec STANISLAV MAJER (45) má pověst svůdníka. A momentálně se povídá, že se zamiloval do své kolegyně LINDY RYBOVÉ (47). Může se snad stát, že mu podlehne?

Krásná herečka ze seriálu Zákony vlka či Ulice Linda Rybová (47) muže vždy přitahovala. Její půvab je něčím, čemu muži jen těžko odolávají. V posledních měsících kvůli natáčení seriálu hodně času trávila s charismatickým kolegou Stanislavem Majerem (45). Tomu se herečka údajně líbí už mnoho let a momentálně dělá vše pro to, aby ji svedl. Podaří se mu to a skončí mu v posteli?

Vzájemně se přitahují?

Už během natáčení první řady seriálu Zákony vlka se povídalo, že k sobě mají Rybová s Majerem hodně blízko. Herečka si tehdy nemohla spolupráci se svým o dva roky mladším kolegou vynachválit. Majer dokonce i přiznal, že se

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden