Svatba Hany Zagorové se Štefanem Margitou byla v ohrožení a tak musela zpěvačka unést taxík!

Kvůli Štefanovi se Hana na čtyři roky vzdala kariéry, ale pak se stýskalo po publiku.

Život zpěvačky Hany Zagorové (74) nebyl vždy snadný. Nemoc a cizí zásah ji připravily o možnost mateřství. Kariéru ale měla skvělou a vztah s manželem Štefanem Margitou (64) je jedním z nejkrásnějších v našem showbyznysu.

Držitelka devíti Zlatých slavíků Hana Zagorová (74), patří k opravdovým legendám naší populární hudby. Své fanoušky těší písničkami více než půl století.

Rodačka z Ostravska na sebe poprvé upozornila v roce 1963 v soutěži Hledáme nové talenty. Nastoupila na brněnskou JAMU, kde studovala nejprve herectví.

Kvůli vážné nemoci musela studium přerušit a po návratu do školy se zaměřila na zpěv. Vůbec přitom nevadilo, že měla vadu řeči, které se nikdy úplně nezbavila.“ Nakonec si na změkčování a šišlání všichni zvykli a mně to zůstalo dodnes,“ konstatovala.

Najednou byl konec

Nemoc, se kterou Hana dlouhá léta bojovala, spočívala v poruše tvorby červených krvinek. Musela kvůli tomu chodit každých devět týdnů na transfúzi krve. Na její úspěchy u mikrofonu to nemělo vliv, podepsalo se to ale na možnosti otěhotnění. To by bývalo bylo vysoce rizikové a lékaři

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře