Svatba nebude? Pazderková se děsí dalšího rozvodu!

Bláznivá Iva Pazderková (37) jako„blbá blondýna“ už je minulostí! Už pár měsíců je z ní přísná zrzavá dračice! Snažila se snad změnou barvy vlasů Iva konečně odstřihnout od své image v pořadu „Blbá blondýna“, která jí ale přinesla slávu a popularitu?

A jaké další změny ještě chystá? Vysoká rebelka už dlouho přemýšlí o tom, že by si už měla založit vlastní rodinu. Jenže na nějaké budování hnízda prostě pořád nemá čas! Sama ale přiznává že rodina je pro ni vším. „Díky mámě a tátovi mám tu nejlepší sestru a nejkrásnější neteře. Vím, že mít vlastní rodinu, je to nejdůležitější,“ rozplývala se nedávno Iva. Tak na co tedy čeká?

Na uzdě se rozhodně nedrží!

Na přelomu roku jí umřela milovaná babička, což je o důvod víc, proč rodinu zavalit radostí z dalšího potomka. S přítelem Hynkem, postprodukčním koordinátorem ze soutěže Tvoje tvář, který prý Ivě zajistil protekční místo porotkyně, už randí skoro rok. Děsí se snad dalšího rozvodu? Iva se totiž poprvé vdávala hned po škole a brala si o dvacet let staršího herce Luboše Veselého (55). Jenže manželství trvalo jen tři roky. Iva se chodí ráda bavit a tak je často vidět ve víru bujarých oslav a divokých párty se skleničkou a cigaretou v ruce. Dostane konečně prostořeká zrzka chuť se usadit?

Bojí se, aby nezůstala pozadu?

Ani chvíli se nezastaví! Kromě své role drzé a porotkyně ve Tváři ještě zkouší a hraje v divadle, zpívá a dokonce nazpívala už svoji druhou desku. A také stále jezdí na zájezdové vystoupení se svou komediální show Na stojáka. To však prý nesmí být dál, než sto kilometrů od Prahy, protože Iva nerada tráví čas na dlouhých cestách. Takže fanoušci, kteří jsou vzdálení české metropoli, mají očividně smůlu. Soupeří snad s někým? Proč si ani na chvíli nevydechne? Když ne kvůli vlastnímu soukromému životu, tak by si měla dopřávat více klidu i kvůli panické poruše, kterou trpí už od svých osmnácti let. Na konci minulé řady Tváře jí tohle vražedné tempo málem stálo zdraví a to samé dělá i teď. „Na podzim během jednoho představení v divadle dokonce zkolabovala. Přítel ji pak odvezl do nemocnice, kde skončila na kapačkách,“ práskl na Ivu jeden její kolega z divadla. Kdy se poučí? Až skončí zase nevyhnutelně v nemocnici?

reklama
reklama