Svatba v nedohlednu. Uteče Topol za mladší?

Michal je v životní formě a je o něj zájem. Přitahuje ho ještě Bendová?

Na svého partnera kdysi nedala dopustit. Teď má ale ALICE BENDOVÁ (47) pořádný vztek. Dočkala se po vytoužených zásnubách hořkého zklamání?

Na svých sociálních sítích Alice Bendová (47) provokuje ostošest, ale na to už si její snoubenec Michal Topol (35) zvykl. Na co ale podle všeho připravený nebyl, je, že se, jak tvrdí některé kolegyně, začala předvádět i v práci. Sice všichni netrpělivě očekávají, kdy Bendová s Topolem stanoví datum svatby, ale teď to u nich prý vypadá spíš na rozchod.

Vyhodila si z kopýtka

V lednu Alice Bendová oznámila, že ji partner požádal o ruku a dal jí obrovský prsten s briliantem. „To ti to trvalo, Ty můj blboune nejapnej. A nejsi vůbec romantik,“ vzkázala Topolovi přes sociální sítě. Taková reakce na romantické gesto byla údajně moc i na Michala, který je jinak na poněkud drsný styl humoru, který Alice má, zvyklý. A právě kvůli tomu se prý

Zbývá vám 68% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden