Svatbu ani dítě zatím neplánuje!

Vztahy JAROMÍRA JÁGRA (49) skončily ve chvíli, kdy partnerky zatoužily po rodině. Modelka DOMINIKA BRANIŠOVÁ (26) hokejistu prý nikam netlačí. Je ta pravá?


Je to jen pár týdnů, co se slavný pár vrátil z první společné dovolené, a nemohl si ji vynachválit. Nebyl by to ale nejslavnější český hokejista Jaromír Jágr (49), kdyby to nebyla tak trochu jiná dovolená – ryze sportovní.


Jeho mladinká přítelkyně, modelka Dominika Branišová (26), ale proti nebyla, a dokonce tvrdí, že si v tomto ohledu naprosto sedli. Je až s podivem, jak se ti dva ve všem zázračně shodnou.


Modelka je prý na děti ještě mladá.

Je vážně brunetka tak zapálená do hokeje, nebo to jen s Jágrem umí pěkně skoulet? Dostane ho nakonec tam, kam chce, nebo zvítězí jeho buldočí povaha? Zatím se to žádné z jejích předchůdkyň nepovedlo.

Hokej na prvním místě

Jágr se nikdy netajil tím, že je pro něj na prvním místě hokej. Možná proto se už mnoho let tolik brání dětem a manželství. Ve chvíli, kdy by se oženil a stal se otcem, musel by svůj život podřizovat rodině, a to se prý hokejistovi ani v nejmenším nechce.

Právě na tom měly ve většině případů ztroskotat všechny jeho dosavadní vztahy. Modelka Andrea Verešová (40) nebo třeba poslední partnerka Veronika Kopřivová (30), obě se chtěly usadit a založit rodinu.

U hokejisty s tímhle přáním tvrdě narazily a přišel rozchod. Veronika si později našla nového partnera Miroslava Dubovického (29) a dnes se společně radují z narození dcery Elly.

Je to jen přetvářka?

O Dominice se ale říká, že moc dobře ví, co na Jágra platí, a že si našla klíč k jeho srdci. Respektuje jeho lásku k hokeji, koníčky i životní postoj. „Ve svém životě nic neplánuju a nepřemýšlím o tom, že bych chtěla rodinu a děti,“ svěřila se brunetka s tím, že nechává vše plynout.

To je přesně to, co chce Jágr slyšet. Dominika navíc rychle pochopila, co hokejista od partnerky požaduje, a zřejmě se mu zcela podřídila. Celou sezonu s ním dokonce jezdila na zápasy a vařila jeho oblíbená jídla, na která je zvyklý před utkáním.

Dělá to opravdu jen z čisté lásky, nebo má postranní úmysly? Jágrovo okolí si o tom myslí své a předpovídá, že dříve či později to skončí jako vždycky.

reklama
reklama

Komentáře