Moje šťastná hvězda
Svátky trávili odděleně!
Svátky trávili odděleně!
Cest do zahraničí s věkem ubylo, vztah jim už neklape tak jako dřív.

Letošní Vánoce byly pro spoustu lidí zvláštní a asi i o něco smutnější, vzhledem k momentální koronavirové situaci.

Stejné pocity měla mít i zpěvačka Hana Zagorová (74), která každý rok ke štědrovečernímu stolu usedala se svými nejbližšími. Tentokrát to ale bohužel muselo být jinak. Hana povečeřela po boku svého manžela Štefana Margity (64) a přidali se k nim děti jeho bratra, které žijí v Praze. Kdo jim tak o svátcích chyběl?

Nemohli odjet za rodinou

Margita má rodinu na Slovensku a se Zagorovou tam jezdí téměř každý rok. Chystali se tam pochopitelně i letos, ale bohužel to kvůli koronaviru nebylo možné. „Myslím, že letošní Vánoce budou trochu oddělené,“ posteskla si před svátky.

Těšila se, jak bude u našich sousedů připravovat štědrovečerní večeři, bohužel to ale musela oželet. Nejspíš jí nestačila ani přítomnost manžela, kterého se to mělo dotknout.

Snažil se jí udělat radost

Margita věděl, jak moc jsou pro Hanku důležité svátky v rodinném kruhu. Protože se jí to tentokrát nevyplnilo, snažil se jí udělat Vánoce co nejhezčí. Jako každý rok s výzdobou začal už v listopadu, aby nasála tu pravou vánoční atmosféru.

Pořídil jí krásné dárky, byl jí oporou. V Hančiných očích ale údajně stále viděl trochu smutku. Sice všechno pochopil, jistě ho ale mrzelo, že jí sám nedokázal vykouzlit úsměv na rtech. Snad to ale na jejich vztahu nezanechá nějaký šrám.

Související články
Herečka Jana Bernášková (43) ze seriálu ZOO, která si ještě před lety nemohla přijít s otcem své dcery Justýny (17) na jméno, s ním teď vyrazila na společnou dovolenou. S režisérem Davidem Drábkem (54) oslavila plnoletost Justýny v New Yorku. Co na to ale její manžel Rudolf Merkner (52), který zůstal doma? V poslední době se šuškalo, že Bernáškovou s Merknerem […]
Už potřetí natáčí seriál se svým partnerem Jakubem Prachařem (40). V červnu padla první klapka projektu Jakub a Sára, kde hrají hlavní role. Televize novinku uvede patrně již letos na podzim. Sara Sandeva (27) se s Jakubem ostatně během práce na seriálu seznámila, jednalo se o Dvojku na zabití, která vznikla před třemi lety. Natáčela […]
Mladá herečka ze seriálu ZOO Michaela Petřeková (26) je už nějaký ten pátek single. S hercem ze seriálu Pan profesor Matějem Petrákem (26) se měla rozejít kvůli odlišným představám o budoucnosti. Petrák chtěl mít velkou rodinu, na což se herečka zatím necítí, a navíc dává přednost kariéře. Ve hře je ale jiný muž – herecký kolega Filip Kaňkovský […]
Neměli to vždy snadné. Ale Marek Eben (62) manželku podržel. I když se jejich život obrátil vzhůru nohama. Stále úžasná manželka Marka Ebana (62) v šestadvaceti letech utrpěla mozkovou příhodu. Od té doby je Markéta Fišerová (63) upoutaná na invalidní vozík. Trpěla, ale nebyla to jejich první bolest. Už o něco dříve totiž společně přišli […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz