Své partnerce pořádně zatápí

Když minulý rok herec Miroslav Etzler (56) přišel jako téměř všichni herci o práci, příliš těžkou hlavu si z toho nedělal. Věděl totiž, že se o něj postará jeho partnerka Helena Bartalošová (39).


„Je mi velkou oporou. Ona má nějaké různé aktivity a z toho vydělá peníze a cpe mi je do chřtánu,“ dělal si z toho ještě legraci. A zatímco ona dřela jako mezek, on převzal péči o jejich syna Samuela (3).


Musí se starat o dvě děti


To, co to v něm probudilo, ale asi nikdo nečekal. Herec si otcovskou roli začal velmi užívat a možná se podvědomě nejmladšímu potomkovi snaží dát všechno, co nestihl se svými dvěma dcerami a synem, kterého má z manželství s herečkou Zuzanou Bydžovskou (59).


Dětský svět ho ale tak pohltil, že sám přiznává, že radši hraje Dostihy a sázky místo toho, aby své partnerce doma s něčím pomohl. A podle zpráv z okolí páru se zdá, že už to pro Bartalošovou začíná být neúnosné.  Podle všeho toužebně očekávala den, kdy se její muž bude moci vrátit do práce a z věčně si hrajícího děcka se znovu stane dospělý muž, do kterého se zamilovala. 

reklama

Komentáře