Své slavné mámě vděčí Simona Stašová za perfektní průpravu do života!

Tři osudové vztahy skončily sice rozchodem, ale ona ničeho nelituje.

Jako dcera Jiřiny Bohdalové (91) to měla Simona Stašová (67) v něčem jednodušší, v něčem složitější. Bylo na ni vždy více vidět, ale měřítka byla přísnější než u jiných. Ona se s tím ale dokázala vypořádat.

Na svět přišla Simona Stašová (67) o měsíc dříve a do smutné situace. Jejího dědečka právě odsoudil komunistický režim k dlouhému pobytu ve vězení. Rodiče se navíc brzy rozvedli. Nakonec to ale nijak negativně neovlivnilo její dětství, které měla šťastné.

Bylo to i díky babičce z matčiny strany. Ta razila heslo, že když se člověk umí zasmát sám sobě, tak ze smíchu nevyjde po celý život. Tohle heslo pomáhalo rodině přežít nelehké časy.

Nechtěla být zařazená do škatulky

Ačkoliv manželství tatínka Břetislava Staše (93) a maminky Jiřiny Bohdalové (91) nevydrželo, pro Simonu to

Zbývá vám 81% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden