Můj kousek štěstí

Svede herečka zadaného kolegu?

Bilina prý umí roznádhernit den a my v tom jejím novotvaru cítíme velmi zřetelný vzkaz, co voní silným citovým výbojem!

To už není samo sebou! Proudící sympatie mezi ústřední dvojkou ze seriálu ZOO se nedají popřít. Jak málo zbývá, aby byli pár?

Tady se zase tvůrcům seriálu něco povedlo. Vybrat pro role titulních postav dvojici, která bude před kamerou skvěle vypadat, a navíc to mezi nimi bude doopravdy jiskřit, to jistě není snadný úkol. V případě seriálu ZOO se to ale zjevně podařilo.

Michaela Pecháčková (18) a Šimon Bilina (27) si padli do noty, a to možná až moc. Společné fotografie a videa, kterými zejména mladá herečka plní své sociální sítě, neberou konce. Když k tomu navíc sem tam přidají i nějaký ten roztomilý vzkaz, není divu, že si mnozí myslí, že je na světě nový pár.

Jako nedávno, když se Michaela rozhodla poblahopřát svému kolegovi se slovy: „Díky, že dokážeš roznádhernit každý den.“ Což je přece jen poněkud silné vyznání někomu, kdo je jen kolegou z práce.

„Šimon je samozřejmě moc krásný muž, ale jsme kamarádi. Nebo cítím, že jsme kamarádi,“ brání se herečka, přičemž její slova působí značně výmluvně. Není si snad jistá, zda jsou s Bilinou jen přátelé?

Seriál sbližuje

Televizní diváci vždy ocení, když jejich oblíbení herci vytvoří zamilovaný pár i v soukromí. Vzpomeňme jen na seriál Dvojka na zabití, kde se do sebe zamilovali Jakub Prachař (38) a Sara Sandeva (25).

Anebo Ordinaci v růžové zahradě, která svedla dohromady Zlatu Adamovskou (63) a Petra Štěpánka (73). Lásky mimo scénář v seriálech nejsou nic neobvyklého. A fanoušci úspěšné ZOO by si jistě přáli, aby ani jejich seriál nebyl výjimkou.

Nutno ale upozornit, že v případě Šimona a Michaely není cesta tak docela volná. Herec totiž už nějaký ten pátek randí s herečkou Hanou Drozdovou (30). A té jistě nemusí být úplně po chuti, jak si její parter rozumí s mladou, rozvernou kolegyní.

Ostré zbraně

Na rozdíl od něj je Pecháčková volná a taky to vesele hlásá do světa. Vyráží do společnosti, kde vábí zraky pánského osazenstva. Jako koncem července na soustředění finalistů soutěže Muž roku, kde v obležení nejhezčích chlapíků republiky dováděla v bazénu. V červených bikinách předvedla dokonalou figuru.

Zasáhne cíl?

Je jasné, že kdyby jen trošku chtěla, ze ctitelů by mohla vybírat. Jak se ale zdá, jen tak někdo jí do oka nepadne. Anebo už jí tam někdo padl tak moc, že žádní jiní nemají šanci?

Tak či tak, po soustředění Muže roku chvátala do Prahy, kde se na večírku televize skvěle bavila – s Bilinou. Jeho partnerka by měla zbystřit, zdá se, že Michaela má nabito a Šimon nebude tak nedosažitelný cíl.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden