Můj kousek štěstí

Svedla ženatého kolegu?

Tomu, že je blondýnka věčně sama, se nechce věřit, jak dlouho dokáže své románky tajit?

Potřebuje chlapa, shodují se už nějakou dobu nejen její fanoušci. O novém partnerovi půvabné herečky se spekulovalo už mnohokrát, žádný z těchto potenciálních vztahů ale nebyl nikdy potvrzený.

Tajnůstkářka Sabina Laurinová (51) si ale možná přání svých fanoušků vzala k srdci. V seriálu ZOO její postava svádí Martina Preisse (50). Jenže jiskra prý přeskočila i ve skutečnosti.

Nebylo by to zdaleka poprvé, kdy se herci, kteří spolu trávili hodně času, sblížili. Mnozí lidé však poukazují na to, že by to oblíbený herec nikdy neudělal své manželce Martině Preissové (47), která ho držela nad vodou, když se nad ním stahovala mračna a léčil se ze závislosti na alkoholu.

Dodnes prý Preiss občas dojíždí na Vysočinu na terapie, nebo spíš jakási sezení, aby do problémů znovu nespadl. A není žádným tajemstvím, že Preissová v minulosti zvažovala, že od manžela odejde.

„Lhala bych, kdyby řekla, že mě to nenapadlo. Ale realizovat to nešlo,“ přiznala. Nicméně pokud by se ukázalo, že herec podlehl své krásné kolegyni, tak kdo ví, jak by se k tomu jeho žena postavila.

Rozvod by byl na spadnutí. Je otázka, zda by něco takového chtěla mít sympatická Laurinová na svědomí. Tu pravou lásku by raději měla hledat jinde.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden