Svého kolouška si Gregorová drží pěkně na uzdě! Láska nebo komedie?

Chtěla nenáročného gaye kamaráda a místo něho klofla „Muže roku“! Co se pro něho chystá udělat?

Na začátku jejich vztahu nad nimi všichni kroutili hlavou. Herečka Hana Gregorová (64) se po smrti svého muže herce Radka Brzobohatého (+79) stále hřeje v náručí mladého playboye Ondřeje Koptíka (32) a dokonce kvůli němu zvažuje vážný krok. Jaký?

To, že si rázná herečka Hanka Gregorová (64) nenechá od nikoho nic diktovat, dokazuje i odmítnutá žádost o ruku od jejího o více jak třicet let mladšího přítele Ondřeje Koptíka (32). Tehdy se s ním kvůli jeho spontánnímu romantickému gestu málem rozešla a za oba jednoznačně prohlašuje, že se vdávat nehodlá a přesně takhle jim to teď oběma vyhovuje. Co za tím ale vězí? Proč Ondra píská přesně tak, jak mu Hana řekne? Je za tím skutečná žhavá láska nebo urostlého mladíka pojí s postarší herečkou něco úplně jiného?

Neví, kam dřív skočit

Hanka má ale kromě svého krasavce ještě spoustu práce, kterou kvůli němu nehodlá nijak šidit. A není toho zrovna málo. Kromě řízení Divadlo Radka Brzobohatého, hraje v několika divadelních hrách a televizních seriálech. Je možné, že to dělá, aby nemusela trávit zase tolik času se svým mladým přítelem? „I v tomhle věku vedu divadlo, točím a režíruju. Pracuju i šestnáct hodin denně,“ pochlubila se. Má takové vražedné tempo, aby se sama vůbec uživila? Právě chudoba ale známé herečce asi nehrozí vzhledem k tomu, že se kromě svého bytu v centru Prahy ještě vlastní po Radkovi Brzobohatém (+79) luxusní vilu v Říčanech, kde bydlela právě se svým zesnulým manželem. Tu sice nehodná za žádnou cenu prodat, ale těžko by si ji jinak mohla jako letní venkovské sídlo dovolit, kdyby nebyla v jednom kole. Nebo nechce vypadnout z formy, právě aby stačila tempu statného Ondry v nejlepších letech?

Žili spolu šťastně dlouhých 31 let.

Místo homosexuála si našla zajíčka

Je to už pět let od smrti jejího manžela Radka a také od doby, kdy Hanka zarytě prohlašovala, že na další vztah nemá do budoucna ani pomyšlení. „Vůbec si ve svém věku neumím představit, že bych to brala všechno zase od začátku. Možná tak, že bych s nějakým dobrým kamarádem, nejlépe homosexuálem, který by neměl žádné nároky v ložnici, chodila jen na dlouhé výlety,“ dušovala se tenkrát. Dnes už více jak rok chodí s Ondrou a o jeho sexuální orientaci nemůže být pochyb. Nebo je to všechno jinak a Ondra je se svou milovanou pouze na oko? Těžko říct. Každopádně i Hance samotné zůstává záhadou, proč s ní účastník soutěže sexy chlapů Muž roku vůbec je. „Asi u něho bude nějaká deviace, když je na starší,“ vyjádřila se herečka. Zvedá si tím snad už tak dost vysoké sebevědomí?

Honí parádu kvůli mladšímu příteli?

Přesto se prostořeká herečka snaží pro svého miláčka vypadat stále k světu. V poslední době dokonce zvažuje, že se nechá omladit profesionálně od lékařů. O nějaké náročné plastické operaci sice nemůže být řeč, ale takové vyhlazení vrásek by nebylo úplně od věci. I tak se Hanka snaží dělat, co může, a neupravená prý nevyleze ani před činžák s odpadky. Odhodlá se nakonec k razantnímu kroku? „Mám plno vrásek a nebráním se tomu, ale nevím, jestli na to najdu odvahu,“ přiznala svůj strach. Udělá to, aby zakryla tak velký věkový rozdíl, který z ní na první pohled dělá vedle třicátníka spíš jeho korpulentní matku než sexy přítelkyni?

Poslouchá ji Ondra na slovo?

Strach, že by ji měla její láska opustil ale herečka rozhodně nemá. „Jsem si jistá, že to fakt nehrozí,“ řekla doslova Hanka na otázku, jestli se nebojí, že jim milostné tokání nevydrží. Jak to, že si je svým protějškem tolik jistá? Začíná to vypadat, že Ondra dělá vše, co své starší přítelkyni na očích vidí. Na tom by nebylo nic špatného. Ale nepřehání to trochu? Vždyť Ondra by měl být ten, který má vzhledem ke svému věku a pohlaví trochu navrch. Zatím to ale vypadá spíš naopak. „Nemůžu a nechci být oddaná, mnou si nikdy nikdo nebyl jistý,“ dodala sebevědomě Hana. To samé platí i v dalších společných aktivitách. Ona je zapřísáhlá abstinentka od svých dvaceti let. Takže i Ondra se na plesech a společenských akcích údajně křečovitě drží jen kávy a minerální vody. Je to jeho vlastní rozhodnutí nebo to dělá opravdu jen kvůli slavné herečce? „Taky nepije. Alkohol k životu nepotřebujeme,“ uvedla za oba svorně herečka. To je ale pozoruhodná souhra!

Na soukromý život si karty nevykládá.

Sekne s hraním kvůli věštění z karet?

Předvedla to už v seriálu Temný kraj. Role tajemné cikánské věštkyně nespadla Hance do klína jen tak náhodou. Sama má totiž k tomuto zvláštnímu koníčku sklony. „Mívám takové záblesky. Když v něčem váhám, vyložím si karty z plezíru,“ pochlubila se herečka. Umí si tak stejně jako její maminka poodkrýt budoucnost a vyhnout se tak, jak sama říká, chybným rozhodnutím. I když sobě samotné to prý nejde zas tak dobře, jako jiným. Proto, když potřebuje, chodí k jednomu úžasnému věštci na Slovensku. Přitom si nechává věštit pouze věci, které se týkají práce. Že by měla ve svém soukromém životě tak jasno, že žádného jasnovidce nepotřebuje? Nebo se bojí, co by jí karty odhalily? Jedno je jasné. Něco takového se naučit nedá a sama Hanka přiznává, že kdyby tomu věnovala o trochu víc času, vydělala by si věštěním možná daleko víc než vlastním hraním. Myslela to vážně? Uvažuje nad tím, že zahodí kariéru herečky a bude se věnovat magii a mystice? Podle mnohých by na to jistých čarodějnických sklonů měla až až.

reklama
reklama

Komentáře