Svého kolouška si vzala dvakrát

Heidi Klum (48) má jednoduchý recept na štěstí. Zkrátka si žije po svém. Možná i proto se nedávno provdala za muže, který je o sedmnáct let mladší.

Milostný život německé topmodelky, moderátorky, ale také herečky Heidi Klum (48) je stejně zajímavý jako její zářná kariéra. Byla to totiž kamarádka, která Heidi kdysi donutila vyplnit přihlášku do soutěže Modelka roku 1992. Do té doby naprosto neznámá dívka soutěž vyhrála a brzy se tak stala tváří prestižních módních magazínů.

Předváděla pro světoznámé firmy a také se začala objevovat v televizi, kde si tak trochu zakoketovala s herectvím, když se mihla v seriálech Sex ve městě a Jak jsem poznal vaši matku.

Lámala mužům srdce

Už jako mladá dívka měla úspěšnou kariéru, byla krásná a žádaná, a tak není divu, že lámala mužům srdce. Tím prvním

Zbývá vám 69% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden