Svého milovaného syna ztratili Terence Hill a jeho žena dvakrát!

Začátkem 90. let postihla šťastné manžele krutá rána!

Diváky v kinech a na obrazovkách uměl Terence Hill (82) vždy rozesmát. Společně se svojí ženou Lori, ale v soukromí prožili chvíle krutého smutku.

Proslavil se pod jménem Terence Hill (82), ve skutečnosti se ale oblíbený italský herec jmenuje Mario Girotti. Pod jeho pravým jménem jsme ho kdysi viděli jako důstojníka ve filmu Vinnetou-Rudý gentleman, kde byl sokem Vinnetoua v boji o indiánku Ribannu. Sám Mario potkal svoji osudovou ženu krátce nato.

Jak přišel ke svému jménu

Slavný herec byl vlastně Italem jen napůl, protože jeho matka pocházela z Německa. Tam také prožil část svého dětství. Nejprve to vypadalo, že se prosadí v oblasti sportu. Byl dobrým plavcem - to ho spojovalo s jeho hereckým partnerem Budem Spencerem (†86). A díky zmíněnému sportu se vlastně

Zbývá vám 76% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden