Svého pravého otce poznala Lucie Zedníčková až v dospělosti!

S otčímem kdysi bavila televizní publikum, pak ale jejich vztahy ochladly.

Známe ji ze seriálů Ordinace v růžové zahradě nebo Přístav. Lucie Zedníčková (53) se ale před televizními kamerami ocitla už v dětství. A nebylo to kvůli slavnému jménu, které přijala po svém otčímovi.

Dá se říct, že k prvním krůčkům v kariéře pomohl malé Lucii Zedníčkové (53) tenis. Její dědeček byl totiž trenérem tohoto sportu. Na kurtech se potkal s jedním dabingovým režisérem, slovo dalo slovo a Lucie už v pěti letech chodila dabovat filmy.

Nezůstalo jen u toho, dostala se i do televizního vysílání pro malé diváky. Pořady tehdy uváděla Štěpánka Haničincová (†68). Lucii z toho zůstala spousta pěkných vzpomínek. „Nejvíc se nám líbilo běhat po chodbách v budově televize na Kavčích horách,“ vyprávěla. Na Štěpánku si pamatuje jako na

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden