Svého vlastního syna musela nechat Claudia Cardinale vychovávat jako bratra!

Pravdu o tom, že je jeho matkou, prozradila synovi, když mu bylo 19 let!

Mezi hvězdami světové kinematografie patřil Claudia Cardinale (82) k těm nejkrásnějším. Její život se obešel bez skandálů, jedno velké trauma si ale v mládí prožila!

Do Tuniska létají po celý rok letadla cestovních kanceláří plná turistů. Kdybyste mezi nimi udělali anketu o nejznámější tuniskou rodačku, patrně by si většina z nich žádnou nevybavila. A nejspíš by všechny překvapilo, že jí je filmová hvězda, herecká legenda a evropský erotický symbol Claudia Cardinale (82).

Nechtěla být hvězdou

Její skutečné jméno zní Claude Joséphine Rose Cardin. Namále měla už při svém příchodu na svět. Porod byl velmi komplikovaný: kolem krku se jí několikrát obtočila pupeční šňůra. Dětství trávila Claudia v Tunisku, kde byla úředním jazykem francouzština. Herečka, která se proslavila hlavně v italských filmech, se tak italštinu naučila až o

Zbývá vám 72% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama
reklama