Svému manželovi obětovala úplně všechno!

Vztah Heidi Janků a jejího o třicet let staršího manžela byl mnohým lidem od samého začátku trnem v oku. Ani jeden z partnerů si ale nikdy věkový rozdíl nepřipouštěl. Ať už si to ale nechtěli připustit nebo se to snažili přehlížet, v jejich vztahu byl přece jenom někdo, kdo byl značně znevýhodněný.

Tím člověkem byla právě Heidi, která se kvůli vztahu s Ivo Pavlíkem vzdala šance na svou vlastní rodinu. Janků vždycky tvrdila, že nelituje, že neměla děti. Jenže to bylo ještě v době, kdy jí po boku stál věrně milovaný muž. Když navždy odešel, zpěvačce nejspíš došlo, že zůstala úplně sama. Na život s Ivem přesto vzpomíná v tom nejlepším a kdyby mohla vrátit čas, určitě by se jinak nerozhodla.

Toužila utéct někam pryč

S Heidi se život nikdy nemazlil. Maminka jí zemřela, když jí bylo pouhých jedenáct let a vztahy s otcem měla velmi komplikované. Otec hodně pil a tak dospívající dívence nahrazoval rodiče její bratr Karel (33), který byl o jedenáct let starší. O Heidi se starala s láskou teta, sestra její maminky.

O deset později ale rodinu zasáhla další obrovská tragedie – bratr Karel se zabil v autě. Se vším se nakonec zpěvačka vyrovnala a dost možná ve svém budoucím manželovi hledala otce, který doma nefungoval jak by měl. Jen málokdo ví, že

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře