Svému manželovi obětovala úplně všechno!

Vztah Heidi Janků a jejího o třicet let staršího manžela byl mnohým lidem od samého začátku trnem v oku. Ani jeden z partnerů si ale nikdy věkový rozdíl nepřipouštěl. Ať už si to ale nechtěli připustit nebo se to snažili přehlížet, v jejich vztahu byl přece jenom někdo, kdo byl značně znevýhodněný.

Tím člověkem byla právě Heidi, která se kvůli vztahu s Ivo Pavlíkem vzdala šance na svou vlastní rodinu. Janků vždycky tvrdila, že nelituje, že neměla děti. Jenže to bylo ještě v době, kdy jí po boku stál věrně milovaný muž. Když navždy odešel, zpěvačce nejspíš došlo, že zůstala úplně sama. Na život s Ivem přesto vzpomíná v tom nejlepším a kdyby mohla vrátit čas, určitě by se jinak nerozhodla.

Toužila utéct někam pryč

S Heidi se život nikdy nemazlil. Maminka jí zemřela, když jí bylo pouhých jedenáct let a vztahy s otcem měla velmi komplikované. Otec hodně pil a tak dospívající dívence nahrazoval rodiče její bratr Karel (33), který byl o jedenáct let starší. O Heidi se starala s láskou teta, sestra její maminky.

O deset později ale rodinu zasáhla další obrovská tragedie – bratr Karel se zabil v autě. Se vším se nakonec zpěvačka vyrovnala a dost možná ve svém budoucím manželovi hledala otce, který doma nefungoval jak by měl. Jen málokdo ví, že

Zbývá vám 81% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden