Svému partnerovi říká Mr. Proper!

Herečka Mahulena Bočanová (52) byla dlouho sama. Poslední roky se stáhla do ústraní a věnovala se hlavně péči o svou dceru Márinku (17), která trpí epilepsií a lehčí formou autismu. Jejím otcem je podnikatel Viktor Mráz (52).

Není to tak dávno, co na zvídavé otázky Mahulena odpovídala, že na chlapy stejně nemá čas. Ale před časem se svěřila, jak by měl její budoucí muž vypadat. Její ideál je urostlý, svalnatý a s pleší na hlavě.

Jak je vidět, tak sny se plní, protože přesně takového muže si teď Mahulena našla. „To je můj Mr. Proper. Zašíváme se rok, ale donekonečna to nejde,“ přiznala herečka. Že by jí už tehdy stál po boku, jen si to nechala pro sebe? Novou lásku Mahulena nějaký čas skrývala, teď už ale všechno prozradila. Neřekla jen, jak se nový objev jmenuje. Poprvé se s ním veřejně objevila na svatbě Adély Gondíkové (45) a Jiřího Langmajera (53).

Románek, nebo dlouhodobý vztah?

Vedle nového partnera herečka přímo září. Co však její přítel dělá, také zatím novinářům neprozradila. Jisté však je, že nejde o nikoho z herecké branže, což by na jednu stranu mohlo být pro vztah velké plus, ale na druhou by to mohlo působit problémy. To, že je člověk slavný, není zárukou štěstí, naopak může nežádoucí pozornost špatně zvládat. Herečka sice vypadá šťastně, ale jde opravdu o vážný vztah, anebo je to jen krátkodobý románek? Zatím to působí jako vážná známost, jenže ani ta nemusí vydržet věčně.

Konečně má velký kšeft

Kromě nové lásky dostala herečka i roli v oblíbeném seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde hraje jednu z hlavních postav. Po dlouhé době ji tak můžeme vidět na televizní obrazovce. Naposledy jsme ji mohli vídat v seriálu Vyprávěj před sedmi lety. Je tedy jasné, že se nemusí bát o pravidelný příjem. Nezpůsobí to však trable v novém vztahu? Snad nebude jejímu příteli vadit hereččina soběstačnost a bude naopak rád, že se o sebe herečka dokáže postarat a vydělá si i peníze.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden