Moje šťastná hvězda

Svému synovi chtějí dopřát pohádkové dětství

Moje šťastná hvězda

JANA STRYKOVÁ (41) je už několik let zamilovaná do partnera MATĚJE MATUŠKY (40). Aby bylo jejich štěstí úplné, pořídili si ti dva synka JÁCHYMA (6), roztomilého chlapečka, pro kterého by udělali všechno na světě.

Krásná Jana Stryková (41) je bezesporu velmi zajímavá dáma. Budoucí herečka se narodila 22. dubna 1979 v Brně jako nejmladší ze tří sourozenců. Když jí bylo deset let, rodiče se rozvedli. Jen krátce nato pak Jana začala přemýšlet, čím by se chtěla v dospělosti stát. Nejprve chtěla být jeptiškou, od toho ale naštěstí brzy ustoupila, později si dokonce vyzkoušela práci barmanky, prodavačky i au pair.

Kvůli těhotenství odešla z Ordinace

Pak se ale, údajně z pouhé zvědavosti, přihlásila na DAMU, což navždy změnilo její životní dráhu. Jana dnes vystupuje na několika divadelních scénách a před filmovou a televizní kamerou je doslova jako doma.

Diváci si ji oblíbili už jako Vandu v seriálu Dokonalý svět a o několik let později ji doslova začali zbožňovat, když dostala roli zdravotní sestřičky Kateřiny Vránové v nekonečném cyklu Ordinace v růžové zahradě.

Pro diváky byla pochopitelně velká rána, když Jana

Zbývá vám 81% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden