Světlana Nálepková: Kolegové se jí stále posmívají

Kvůli jedné její vlastnosti se často dostává do úzkých. Herečka Světlana Nálepková (58) údajně dlouhou dobu trpěla velkou trémou. Před jakýmkoli představením se celá třásla a bylo jí nevolno. Dlouhou dobu se s tím snažila popasovat sama, protože přece neexistovalo, aby herečku brzdila tak ohromná tréma.Nakonec se rozhodla, že vyhledá odbornou pomoc. Nechtěla riskovat, že by přišla o domluvenou práci kvůli takové banalitě.

Snažila se léčit

Nálepková začala před časem meditovat, aby se její tělo i duše uklidnily.Prý jí to pomohlo, už nemá před představením tak úzkostné stavy jako předtím, nicméně to pořád není podle jejích představ. Samozřejmě ví, že drobná nervozita je před velkým výstupem normální, ale myslí si, že její tréma je zkrátka pořád příliš silná.

Někteří její kolegové si toho všímají a podle nich Nálepková udělala menší posun. Sami se jí kvůli jejímu handicapu v minulosti smáli, o tom Nálepková věděla a také to byl jeden z důvodů, proč se vše rozhodla řešit.

Nicméně nejspíš neví, že se jí její herečtí kolegové posmívají dodnes. Přijde jim směšné, jak se taková herečka jako Nálepková klepe strachy před každým představením. Údajně se chronická tréma nedá vyléčit, je to zkrátka v povaze.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden