Světlana Nálepková: Kolik vystřídala koloušků?

Těžko říct, kolik vystřídala atraktivní blondýnka Světlana Nálepková (57) koloušků, ale teď má dalšího. Je jím o celých devatenáct let mladší Václav Pleska (38).

Vypadalo to prý na rozchod, nad vztahem starší ženy a výrazně mladšího muže se stahovala mračna, to je naštěstí pryč. Světlana září jako sluníčko. Čekala definitivní konec, místo toho ji čeká pohádková dovolená.

Pleska jí totiž daroval na usmířenou společný týden v Portugalsku. Herečka a zpěvačka konečně dosáhla toho, čeho chtěla: totiž nebýt na mužích nezdravě závislá. Snad i proto se jí vztahy nerozpadají jako domečky z karet, jak tomu bylo dřív.

Nebyla totiž schopná vystoupit ze začarovaných kruhů neuspokojivých vztahů a stále se opakujících typů mužů, které si přitahovala do života. Mělo to souvislost s despotickým otcem, Světlana si tudíž bohužel nenesla z dětství žádný vzor toho, jak by se měl muž správně chovat.

Zhroutila se jí dvě manželství, prožila peklo, navíc si kvůli bezcharakternímu gigolovi málem vzala život. Dnes už si daleko víc věří. Tvrdí, že si s partnerem zatím rozumí, ale dobře ví, že to nemusí být navěky.

.

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama