Svíčková relaxační masáž

Cítíte se unavená a potřebujete uvolnit? A už jste speciální relaxační masáž, pomocí svíček?

Tuto blahodárnou proceduru vám masérka vytvoří přímo na tělo podle vaší momentální nálady nebo vašeho znamení zvěrokruhu. O co se jedná a co od takové masáže očekávat?

Jedinečná atmosféra

Svíčky jsou nedílnou součástí každé masážní procedury. Už při příchodu do místnosti tak budete moct cítit příjemnou relaxační vůni, která je přímo stvořená pro vás! Plamínky navíc dodají zvláštní zklidňující efekt. Docílíte tak hned od začátku celkového uvolnění těla a okamžitého zlepšení nálady. Svíčka zkrátka působí jako smyslná aroma terapie.

Na začátku všeho je peeling

Vše probíhá tak, že si lehnete na speciální lehátko a profesionální masérka vám provede celkový peeling těla. Počká dostatečně dlouho, až se svíčka rozehřeje a potom vám nalije vonnou esenci na tělo. S tou provádí masáž, která je díky vašemu znamení provedená přímo vám na tělo.

Jak se na masáž připravit?

Jde o relaxační zážitek jako každý jiný, proto byste na samotnou proceduru neměla přiběhnout na poslední chvíli. Pokud možno, nechte si chvíli rezervy, abyste se už během cesty do wellness centra stihla na nadcházející zklidnění duševně i tělesně naladit. Také byste neměla před samotným zážitkem příliš jíst. Jestli vás zrovna ten den bolí hlava nebo máte nějaké jiné dočasné zdravotní problémy, radši si termín přeobjednejte, než abyste celou masáž protrpěla.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden