Svléká se ráda, stejně jako slavná máma?

Být potomkem slavných rodičů není žádný med. Naopak to slavné děti mají kolikrát i těžší, což je případ Anny Slováčkové (23), dcery Dagmar Patrasové (62) a Felixe Slováčka (75). Ta se začala od své mámy distancovat.

Dáda tak tvrdě pyká za nehodu způsobenou řízením v opilosti. Byla i terčem posměchu, téměř nevycházela z domu a její dcera s ní nechtěla mít nic společného. Mámě se na sociální síti dokonce vysmála. Zřejmě se styděla za její chování, což není divu. Také už nechce být jako ona. „Dobře, je to moje máma, ale každý jsme úplně jiný člověk a chyby, co dělají rodiče, neznamená, že budeme dělat my,“ svěřila se.

Provokuje se sexy fotkami

Nejdříve nechce být jako máma a pak se fotí skoro nahá. Na sociální síti se pochlubila sexy fotkou, kde odhaluje část svého ňadra a navíc má sukni po mámě. Anička je hodně éterická bytost, která má ráda umění a užívá si to! „Běhám po lese, valím se po skalách, v hloubi duše se mi moje vnitřní dítě spokojeně usmívá. A taky mi to hrozně připomíná Alfonse Muchu... A toho zbožňuju,“ řekla zpěvačka. Je zřejmé, že tuto touhu zdědila po Dádě Patrasové, která své úchvatné vnady už několikrát odhalila před kamerou. Bylo to například ve filmech Vrchní, prchni nebo v seriálu Návštěvníci.

Proč tak dlouho tajila přítele?

Anička dlouho tvrdila, že nikoho nemá. To se ale najednou změnilo. Nedávno přiznala nového přítele. Jen ho zatím nechce nikde moc ukazovat. Prý se ale stýkají delší dobu. Proč ho tedy tajila? Copak nejde o vážnou známost? Naopak, toto tvrzení Anička vyvrátila a tvrdí, že je to mezi nimi velice vážné. Ve vztahu je spokojená. Svému partnerovi věří a nějaká žárlivost u ní nehrozí, dokonce by ji tolerovala i příteli.

Co se týče jejich vztahů v rodině, tak ty už jsou prý v rámci možností v pořádku. Respektive se k tomu doma nevrací. Anička se zkrátka nechce minulostí dál zabývat, proto za ní udělala tlustou čáru. Raději se začala věnovat sama sobě. V poslední době se snaží hodně koncertovat a pokračovat ve své sólové kariéře.

reklama
reklama