Svoje telefonní číslo musela Naomi Watts na začátku partnerovi doslova vnutit!

Rozchod mnohem hůře nesl Liev a vyrovnával se s ním skoro celý rok!

Byl to sympatický pár: Naomi Watts (49), hvězda hororu Kruh a její herecký kolega Liev Schreiber (50). Vypadalo to, že jejich vztah vydrží, už kvůli dvěma synům, které spolu měli. Dnes už je to ale minulost.

Tak trochu ve stínu bouřlivého rozchodu Angeliny Jolie (42) a Brada Pitta (54) zůstal konec vztahu jiné hollywoodské dvojice, Naomi Watts a Lieva Schreibera. Zajímavé je, že obě dvojice se ve stejnou dobu nejen odloučily, ale před lety také daly dohromady.

Na drink jít nechtěla, posnídat s ním ano!

Hodně lidí si o Naomi Watts myslí, že je Australankou, která se prosadila v USA. Je to pravda jen částečně, protože Naomi se narodila ve Velké Británii. K protinožcům se dostala až ve čtrnácti, když se tam usadila s matkou a bratrem po smrti svého otce. V Austrálii začala s herectvím, ale ta pravá hollywoodská kariéra jí čekala až na přelomu tisíciletí. A jakmile se blonďatá kráska ocitla v centru filmového dění, neměla samozřejmě nouzi o nápadníky z oboru. Dva roky chodila s režisérem Stephenem Hopkinsem (59) a další dva roky pak s hercem Heathem Ledgerem (+28), který později tragicky zahynul po předávkování léky. K osudovému setkání s Lievem Schreiberem došlo v roce 2005. Zúčastnili se akce k výstavě Metropolitního muzea umění v New Yorku. Tam to zajiskřilo nejprve na straně Naomi. „Obvykle chci, aby první krok udělal muž, ale on se k tomu neměl,“ vzpomínala. Doslova se mu proto vnutila s tím, jestli nechce její telefonní číslo. „To ho rozesmálo,“ uvedla. Za pět minut jí od něho přišla textovka, jestli nechce jít na drink. Odepsala mu, že ne – že s ním raději druhý den posnídá!

Bývalý přítel Heath Ledger.

Diana je sblížila jen na chvíli

Tak rychle to ale nešlo. Rande se konalo, ale po něm Naomi odjela zpátky do Los Angeles a dlouhou dobu si oba hlavně psali maily. To už ale Liev věděl, že právě s Naomi chce založit rodinu. Dvojice se poprvé objevila společně na premiéře King Konga, kde Naomi hrála jednu z hlavních rolí. O dva roky později se schylovalo ke svatbě v souvislosti s hereččiným těhotenstvím, ale nakonec k ní nedošlo. Páru se narodil syn a o rok později k němu přibyl mladší bráška. Chvíli to vypadalo na stabilní vztah, ale pak přišla krize, kterou oddálil na chvíli jenom neúspěch Naomina filmu, ve kterém ztvárnila nešťastnou Lady Dianu (+36). Tehdy Liev vnímal, že ho matka jeho dětí potřebuje. Zanedlouho už ale oba oznámili, že žijí odděleně. Definitivně to pak potvrdili na jednom filmovém festivalu: „Během uplynulých měsíců jsme došli k závěru, že nejlepším řešením pro naši rodinu bude, když přestaneme tvořit pár,“ informovali novináře. „Náš vztah vstupuje do nové fáze, v níž se chceme oba s láskou, úctou a přátelstvím podílet na výchově našich dětí.“ Liev to nesl hůře, než jeho partnerka. „Nenávidím změny a nerad se přizpůsobuji,“ řekl. „Nelibí se mi, že všichni už nebudeme žít ve stejném domě. Ten rozchod mě opravdu hodně zasáhl a strávil jsem celý rok tím, že jsem se s ním vyrovnával. Bude to i nadále těžké, nemít kolem sebe svoji rodinu.“ Postěžoval si také na to, že kdykoliv jde nyní po ulici s nějakou známou, novináři v ní okamžitě jeho další lásku. Na prahu padesátky se Liev i Naomi dál řadí k těm, kdo zatím nikdy nenosili snubní prstýnek!

Díky otcovství se cítil o hodně mladší!

Obě svá těhotenství si Naomi plně užívala. Novinářům řekla, že se cítí uvolněná a šťastná. Liev to potvrdil: „Je úžasná. Vůbec jsem netušil, že by se nějaká žena mohla v jiném stavu cítit tak dobře.“ Také jemu otcovství přineslo změny do života. Dřív byl známý jako trochu upjatý muž, který se dobře hlídá. Najednou tu byl usměvavý táta, který si užíval koupání se syny v bazénu nebo jízdu na kole po ulicích New Yorku. „Fyzicky jsem dnes starší, ale mám o hodně mladší duši,“ prohlásil.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden