Svoji největší lásku jsem si našla pomocí numerologie!

Vhodného partnera může člověk hledat i podle jeho osobního čísla!

Každý má pro výběr ideálního muže nebo ženy jiná kritéria. Důležité je věřit, že opravdu fungují a přesvědčit se o tom!

Dvakrát jsem se provdala.Dvakrát to nevyšlo. První manželství trvalo čtyři roky a mám z něho syna. Druhé manželství vydrželo o pět let déle a zůstala mi z něho dcera. Snažila jsem se zpětně hledat, kde se stala chyba. Když mi po čase kamarádka Bára řekla, že jsem se k dotyčným pánům nehodila podle numerologie, nejdřív jsem se jí vysmála. Potom jsem se nechala do práce s čísly zasvětit a zjistila jsem, že na tom možná něco bude. Ve svých jednačtyřiceti letech jsem numerologii zcela propadla. Rozhodla jsem se, že pokud mám najít někoho pro zbytek života, musí to být muž, jehož osobní číslo bude souznít s tím mým.

Začala jsem se tím řídit

Přečetla jsem spoustu knížek a článků. Nechala jsem se poučit i od Báry. Zanedlouho jsem už znala osobní číslo každého člověka ve svém okolí. Vypadalo to, že numerologie opravdu funguje. Nejlepší vztahy jsem měla právě s lidmi, kteří se mnou číselně „ladili“ - a naopak. To mě definitivně přesvědčilo. Od této chvíle jsem už pevně věřila, že osobní číslo, které se vypočítá z data narození, je pro výběr partnera stejně důležité jako ostatní hlediska. Kdykoliv se v mém zorném poli objevil nový „objekt“, prošel rychlou zatěžkávací zkouškou. Jakmile jsem zjistila, kdy se narodil a vypočítala jeho osobní číslo, měla jsem jasno. Bohužel se ukazovalo, že mám smůlu na muže, kteří se ke mně po této stránce nehodí. Docházelo k docela hloupým situacích, kdy jsem se třeba s někým seznámila prostřednictvím internetové seznamky, ale po zjištění data narození jsem vycouvala, aniž bych to rozumně zdůvodnila.

Datum mě odradilo

Fungovalo to bohužel i naopak. Jakmile by se ke mně někdo podle numerologie hodil, byl už zadaný. V jednom případě se stalo, že měl čerstvě za sebou rozvod, ale právě tato zkušenost ho odrazovala nejen ode mě, ale i od všech ostatních žen. Z hledání se pro mě pomalu stávala posedlost. Sepsala jsem si dokonce vhodná data narození, samozřejmě přiměřeně mému věku a snažila se pátrat jejich pomocí. Psala jsem inzeráty, kde jsem hledala muže, narozeného v určitý den. Nikdo se mi na ně neozval. Pomalu jsem to začala vzdávat, když k nám do firmy nastoupil nový kolega. Byl rozvedený a líbil se mi na první pohled. Kdybych neměla v hlavě to číselné kritérium, asi bych se do Ondřeje okamžitě zamilovala. Takhle mi v hlavě bliklo varovné světélko. Měla jsem naštěstí dobrou kamarádku v účtárně, takže nebyl problém zjistit datum Ondřejova narození. A moje smůla bohužel pokračovala: nový kolega měl osobní číslo naprosto nevhodné. Mrzelo mě, protože bylo jasné, že se mu líbím. Nechtěla jsem ale riskovat, aby se prvotní okouzlení změnilo v pozdější zklamání, které by nutně přišlo.

Nakonec to bylo jinak!

S Ondřejem jsem se bavila dost často, protože pracoval ve vedlejší kanceláři. Setkávali jsme se v kuchyňce. Po měsíci mi navrhl společnou večeři. Neodmítla jsem ho rovnou, vymluvila jsem se na nedostatek času. Ondřej se jen tak nevzdával. Za dva týdny to zkusil znovu. Teprve když jsem ho odmítla i potřetí, zeptal se mě na rovinu, jestli proti němu něco mám. Bylo pro mě těžké mu to vysvětlovat a o numerologii jsem se proto raději nezmínila. K mému zármutku jeho zájem pomalu ustával. A pak přišel šok. Jednoho dne slavil Ondřej narozeniny. Bylo to o deset dnů dřív, než jsem myslela, že je má! Ukázalo se, že kamarádka účetní se v datu narození spletla. A s tímhle datem byl Ondřej partnerem přímo ideálním. Na té oslavě jsem si dodala odvahy a všechno jsem mu vysvětlila. Zasmál se tomu a znovu mě pozval na večeři. Tentokrát jsem neodmítla. Měl ovšem jednu podmínku: chtěl si vypracovat můj horoskop, protože si vybíral partnerky podle hvězd. Naštěstí jsme k sobě ladili i po téhle stránce!

Ladislava K., (42), České Budějovice

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden