Svojí radou zachránila manželka Kirku Douglasovi život!

Utekla do Francie před nacisty a po čase tam potkala budoucího manžela!

Legendární Kirk Douglas (†103), kterého proslavil například film Spartakus, poznal svoji druhou ženu Anne (101) na romantickém místě, v Paříži. A romantika jim oběma vydržela 62 let!

Slavný hollywoodský herec, který nedávno oslavil neuvěřitelné sté narozeniny, byl ženatý dvakrát. S druhou manželkou je přitom dodnes.

První láska z titulní strany

Kirk se vypracoval nahoru z toho nejnižšího společenského dna. Jeho otec, emigrant, dělal v New Yorku hadráře, což byla hodně opovrhovaná práce. Kirk měl herecký a sportovní talent. Nejdřív sklízel úspěchy v boxu a zápase, později studoval na Akademii dramatického umění.

Tam už všichni věděli o jeho talentu a tak dostal speciální stipendium. Jednou z jeho spolužaček zde jiná budoucí hollywoodská hvězda Lauren Bacall (†89), další pak byla ctižádostivá herečka Diana Dill (†92), o níž ještě bude řeč. Lauren se do něho bláznivě zamilovala.

Protože neměl peníze a svěřil se jí, že strávil dokonce noc ve vězení, když neměl kde spát, snažila se mu pomáhat. Aby ho mohla vídat, chodila schválně s

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře